Stelmet sensacyjnie przegrywa, trener mówi: zespół zlekceważył rywala!

20:27

13 stycznia 2018

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 1 129 times, 1 visits today)

Lekceważenie rywala, złe podejście do Trefla, zbyt duży relaks – oto przyczyny porażki Stelmetu ENEI BC Zielona Góra z Treflem Sopot według trenera Andreja Urlepa i samych zawodników.

Urlep na pomeczowej konferencji prasowej mówił, że mimo, że tłumaczył zawodnikom po wygranej z Besiktasem, że nie mogą podejść zbyt luźno do meczu z sopocianami to to się właśnie wydarzyło:

Na konferencji prasowej był też Przemysław Zamojski, który przyznał, że ekipie mistrzów Polski zabrakło energii, którą prezentowała w poprzednich spotkaniach:

Wściekły po spotkaniu był Validimir Dragicević. Rzucił dziś aż 37 punktów, ale przyznał, że mógłby rzucić 0 byleby drużyna wygrała. -Trener tłumaczył nam, że Trefl może z nami powalczyć o wygraną, zaczęliśmy bardzo źle, doścignęliśmy ich w końcówce 3 kwarty, ale to nie starczyło. Nie zlekcewazyliśmy ich, ale po wygranym meczu z Besiktasem byliśmy za bardzo zrelaksowani. Oni to wykorzystali, rzucili dużo trójek i nas pokonali – mówił Vlado.

A Łukasz Koszarek mówił, że po dobrych meczach chyba zbyt duże uspokojenie wdarło się w głowy graczy Stelmetu:

Dodajmy, że Koszarek skręcił kostkę w ostatniej akcji – przy rzucie za trzy był popychany przez rywala i tak niefortunnie upadł,  że wychodził z hali kulejąc. -Nie wiadomo, ja poważny jest uraz, zobaczymy po nocy – mówił kapitan Stelmetu BC. A już w środę kolejny mecz Ligi Mistrzów – na wyjeździe z Sidigasem Avellino…

 

(Visited 1 129 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz