Stelmet ENEA BC gra dziś z Ostendą; Zamoj mówi: Mam nadzieję, że wygramy!

13:07

23 stycznia 2018

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 1 022 times, 1 visits today)

Andrej Urlep i spółka, czyli Stelmet ENEA BC Zielona Góra chcą dziś dodać kolejną cegiełkę do pościgu za 4 miejscem w grupie D Ligi Mistrzów i awansem do fazy pucharowej. Mistrz Polski zagra dziś z BC Ostendą i jest w takiej formie, że ma wielkie szanse na wygraną. 

Mistrz Polski musi dziś wygrać i to najlepiej minimum 5 punktami, żeby być nadal w grze o awans z grupy, z której o 4 pozycję walczy jeszcze 5 drużyn!

W zespole z Belgii mamy osłabienie – nie ma w ogóle kontuzjowanego, jednego z rozgrywających Vladimira Mihajlovića, jest legenda Ostendy – Duśan Djordević, ale jest po operacji łąkotki i nie wiadomo, w jakiej jest dyspozycji. Trener gości Darjo Gjergja zapowiada, że Serb zagra prawdopodobnie przez kilkanaście minut. Słychać też, że chory jest Chase Fieler, który mocno skrzywdził mistrzów Polski w I meczu w Belgii.

W Stelmecie problemów prawie brak. Zespół jest w gazie, wygrał w świetnym stylu dwa mecze w LM z Besiktasem i Sidigasem i wrócił do gry o awans. Przed meczem problem ze zdrowiem ma tylko James FLorence, który opuścił wczoraj zajęcia, bo miał gorączkę i jest przemęczony. Dziś na treningu porannym już był, ale musimy poczekać na mecz, żeby przekonać się, jaki jest jego stan.

Początek spotkania o godzinie 18:30, transmisja oczywiście w Radiu Zielona Góra, a my jeszcze zapraszamy na rozmowę z Przemysławem Zamojskim, którą nagraliśmy przed poniedziałkowym treningiem naszej ekipy:

(Visited 1 022 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz