Polski Cukier czeka w finale PLK. Mamy nadzieję, że Stelmet będzie w nim już dziś! O 17:45 mecz nr 3 Stelmet – Stal, transmisja u nas!

12:03

24 maja 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 456 times, 1 visits today)

Polski Cukier Toruń awansował wczoraj do finału Polskiej Ligi Koszykówki. Dziś szanse na to ma Stelmet BC Zielona Góra, który zagra trzeci mecz półfinału ze Stalą Ostrów. Jeśli wygra – zmierzy się z torunianami w meczach decydujących o złotym medalu rozgrywek. 

Jeśli Stelmet dziś wygra już za tydzień zacznie walkę z Polskim Cukrem o złoto. Jeśli lepsza byłaby dziś Stal, w piątek odbędzie się mecz nr 3. Tymczasem za faworyta uchodzi oczywiście mistrz Polski zwłaszcza, że dwa pierwsze mecze pokazały, że gdy gra na całego, skoncentrowany to Stal jest słabsza. Do tego dochodzą problemy ze składem ostrowian(kontuzja Majewskiego) i słabsza forma Shawna Kinga i Aarona Johnsona.

W każdym razie przed wyjazdem do Ostrowa gracze Stelmetu powtarzali, że jadą po wygraną, ale wiedzą też, że w hali w Ostrowie na 800 osób gra się bardzo trudno. Pokazał to m.in mecz rozegrany przez oba zespoły w Ostrowie przegrany przez zielonogórzan w dogrywce.

Adam Hrycaniuk.

Mecz rozpoczyna się o 17:45, na transmisję zapraszamy do Radia Zielona Góra i Radio Zachód.

 

(Visited 456 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz