Czy Lindgren pojedzie w środę?

16:07

3 września 2010

Maciej Noskowicz

e-mail: m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

(Visited 61 times, 1 visits today)

Fredrik Lindgren doznał wstrząśnienia mózgu podczas wczorajszego meczu w lidze angielskiej. Szwed narzeka na ból głowy, ale są duże szanse, że nie zabraknie go w środowym meczu Falubazu Zielona Góra z Betardem Wrocław.
Do wypadku doszło podczas spotkania Elite Leauge Swindon Robins – Wolverhampton Wolves.

Na swojej stronie internetowej Lindgren pisze: „I don’t feel well at the moment. I still have a huge headache from the concussion and strong back pain. I have to do everything very slowly…” (Nie czuję się dobrze w tej chwili. Ciągle mam mocny ból głowy , który jest wynikiem wstrząśnienia mózgu oraz silny ból pleców. Wszystko co robię, wykonuję powoli…)

W zespole Falubazu na razie spokój. – Nie ma żadnych złamań. Mamy nadzieję, ze będzie gotowy w środę. To jest dla nas najważniejsze. Stuprocentowej gwarancji jednak nie ma – powiedział nam Marek Jankowski – rzecznik prasowy Falubazu.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/09/Marek-Jankowski-rzecznik-Falubazu.mp3|titles=Marek Jankowski – rzecznik Falubazu]
(Visited 61 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz