Wspólna promocja gospodarcza Gorzowa, Bogdańca, Deszczna,Kłodawy i Santoka zainaugurowana!

21:47

26 stycznia 2018

Izabela Patek

Reportażystka, dziennikarka działu kultury i gorzowskiej redakcji Radia Zachód Tel. 95 720 47 91.

(Visited 1 675 times, 1 visits today)

„Wspólna promocja gospodarcza Gorzowa Wielkopolskiego, Bogdańca, Deszczna, Kłodawy i Santoka” to tytuł projektu, który uroczyście zainaugurowano w Teatrze imienia Juliusza Osterwy.

Logo projektu – latawiec, jest odwzorowaniem mapy obszaru funkcjonalnego i granic gmin.To symbol przyjaznej, nieprzytłaczającej ogromem integracji, która oferuje wiele możliwości, realizację ambicji i planów rozwojowych. Zdaniem prezydenta Gorzowa, Jacka Wójcickiego bardzo ważne jest budowanie dobrego wizerunku gospodarczego miasta i czterech sąsiadujących gmin:
Wójt gminy Kłodawa, Anna Mołodciak uważa, że dzięki  projektowi zarówno mikro – przedsiębiorcy, jak i duże firmy będą się uzupełniać oraz wspierać:
Krystyna Pławska, wójt Bogdańca, jest przekonana, że dzięki temu projektowi małe gminy otrzymały dużą szansę na rozwój gospodarczy:
Paweł Tymszana, wójt Deszczna ma nadzieję, że dzięki tej wspólnej promocji gospodarczej, przedsiębiorcom uda się łatwiej pozyskać pracowników:
Józef Ludniewski, wójt Santoka – gminy, która stawia na rozwój turystyki jest pełen optymizmu i wiary w skuteczność tego projektu. W Santoku już na początku lutego odbędzie się spotkanie z przedsiębiorcami, później przyjdzie czas na targi branżowe:

 

Projekt będzie prowadzony pod hasłem „Miejski Obszar Funkcjonowania Gorzowa Wielkopolskiego – MOF GW” i potrwa do połowy roku 2019. Fundusze na jego realizację zostały pozyskane z pieniędzy unijnych.
(Visited 1 675 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz