Spada bezrobocie w Gorzowie

14:02

1 sierpnia 2011

Jan Kowalski

(Visited 44 times, 1 visits today)

Kolejny miesiąc w Gorzowie spada bezrobocie. W porównaniu do czerwca z gorzowskiego pośredniaka w lipcu wyrejestrowało się więcej o ponad 90 osób. – To dobry znak, ale sezonowy – powiedziała nam zastępca dyrektora PUP-u w Gorzowie Izabela Jankowska.Co roku jest tak, że w wakacje więcej osób znajduje pracę sezonową, ale wracają do rejestru osób bez pracy już jesienią. Pośredniak ma dla nich oferty, ale niestety większa część pomocy jest skierowana do osób do 25 roku życia lub po 50. Mówi Izabela Jankowska.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2011/08/01-jankowska-izabela-.mp3|titles=Izabela Jankowska]

Dodajmy, że w tej chwili w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gorzowie zarejestrowanych jest 7430 osób bezrobotnych.

(Visited 44 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “Spada bezrobocie w Gorzowie”

  1. Zmniejsza się liczba zarejestrowanych bezrobotnych, a nie zmniejsza się bezrobocie.

  2. no, według takiego myślenia, to jasniepan żyjący z procentów od rodzinnej fortuny również zawyża stopę bezrobocia. W końcu jest bez-roboty, Chociaz robić nie musi i nie chce. Bezrobocie jest takie, jaka jest liczba zarejestrowanych bezrobotnych. Myślę, że jak ktoś sie nie rejestruje to roboty nie szuka, jest poza systemem – więc albo podpada pod opiekę społeczną, albo pod skarbówkę.

  3. Tak, bo sie ludzie wyrejestrowuja i jada poza Polskę rzecz jasna!~

  4. bo ta instytucja darmozjadów nie ma nic do zaoferowania poza długimi kolejkami po pieczątkę! Wielki mi spadek bezrobocia wyznaczany przez ilość zarejestrowanych ludzi ….

  5. Nasz PUP, powinien przede wszystkich zwrócić uwagę na swoich pracowników, by szanowali tych bezrobotnych, przecież dla wielu z nich być bezrobotnym, to straszne poniżenie, a w dzisiejszych czasach każdemu może się to zdarzyć…., a paniusie z PUPU traktują wszystkich jak nędzne robaki i pasożyty…..

Dodaj komentarz