Radio Zachód Interwencje – Droga bez wyjścia [WIDEO]

20:37

22 stycznia 2018

Sławomir Kordyjalik

dziennikarz redakcji informacji, działu sportowego i Popołudniówki  Radia Zachód, tel. +48 68 4555 522, +48 68 4555 595,  e-mail: s.kordyjalik@zachod.pl

(Visited 4 629 times, 1 visits today)

Krzysztof Filmanowicz

Redakcja internetowa

dziennikarz

(Visited 4 629 times, 1 visits today)

Radio Zachód – Interwencje, to nowy cykl audycji na naszej antenie. W każdy poniedziałek, po godzinie 14. odwiedzamy miejsca, gdzie pojawiają się sytuacje konfliktowe.
W poniedziałek, 22 stycznia odwiedzamy Krzepielów. To przez tę wieś w gminie Sława, pędzą wielkie ciężarówki do, i z zakładów mięsnych w Sławie. Jeżdżą drogami, które się do tego nie nadają, bo nie mają poboczy, którymi bezpiecznie mogliby przemieszkać się mieszkańcy. TIR-y nie mogą jechać innymi drogami, bo na ich trasie pojawiają się wiszące nisko wiadukty. Tych nie można rozebrać.
Jakie są argumenty zainteresowanych stron? Czy uda się wypracować kompromis? Czy istnieje dobre rozwiązanie?  

(Visited 4 629 times, 1 visits today)

3 myśli na temat “Radio Zachód Interwencje – Droga bez wyjścia [WIDEO]”

  1. Jedni gadają na drugich kur.. masakra . Ciężarówki pędzą jak szalone z tego co mi wiadomo jest to nie możliwe ponieważ na drodze występuja zakrety A rozpędzić taki np 24 tonowy zestestaw to trochę czasu potrzeba i zanim osiągnie swoją prędkość to już dawno jest za Krzepielowem czy to jadąc od S.Stracza czy od Głogowa . O czym wy w ogóle gadacie ludzie :(:(:(:(:( żenada PL

  2. Drogi wojewódzkie to najgorszy problem w całek gminie. Ciosaniec również jest w fatalnej sytuacji – od domu kultury aż do skrzyżowania w kierunku na Sławę mnóstwo dziur. Mechanicy na pewno zarobią na naprawach zawieszenia a cierpią tylko mieszkańcy.

  3. „Mat” żenada to to co Ty piszesz ! Jeżeli nie jesteś mieszkańcem i nie chodzisz przez wieś to nie masz pojęcia co się dzieje. Tiry pędzą ponad dozwoloną prędkość i uwierz mi, ta prędkość jest duża. Oczywiście nie każdy tir czy auto jeździ nieprzepisowo ale większość na pewno. Bezpieczeństwo najważniejsze !!!

Dodaj komentarz