Przez żołądek do serca

11:26

18 lipca 2011

Izabela Patek

Reportażystka, dziennikarka działu kultury i gorzowskiej redakcji Radia Zachód Tel. 95 720 47 91.

(Visited 103 times, 1 visits today)

Dom Pomocy Społecznej w Skwierzynie uczestniczy w projekcie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, pod nazwą „Wspomaganie sieci wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi”. – Napisaliśmy projekt zatytułowany „Przez żołądek do serca” po to, by utworzyć w naszym Domu pracownię kulinarną – mówi Mieczysław Nowicki – dyrektor Domu  Pomocy Społecznej w Skwierzynie.
[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2011/07/18-mieczyslaw-nowicki-o-projekcie-przez-zoladek-do-serca.mp3|titles=Mieczysław Nowicki o projekcie Przez żołądek do serca]
Jeżeli otrzymamy dotację, to oprócz urządzeń kuchennych i naczyń zakupimy również tzw. pomoce naukowe – dodaje Mieczysław Nowicki.
[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2011/07/18-mieczyslaw-nowicki-o-zakupie-pomocy-naukowych.mp3|titles=Mieczysław Nowicki o zakupie pomocy naukowych]
Decyzja o przyznaniu dotacji ma być podjęta w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej do końca lipca. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Skwierzynie liczą na przychylne odniesienie się do ich projektu.
(Visited 103 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz