Pościg za odurzonym kierowcą ulicami Różanek

11:10

25 stycznia 2018

Karolina Kamińska

dziennikarka działu informacji   +48 68 4555 522

(Visited 431 times, 1 visits today)

Kierowca bez kontaktu i pościg ulicami Różanek. Sceny jak z filmu rozegrały się wczoraj na drodze krajowej numer 22. 25-latek jechał całą szerokością jezdni, mimo że była noc, nie miał włączonych świateł, a kiedy próbowali zatrzymać do policjanci- zaczął uciekać.
Informacja o podejrzanie zachowującym się kierowcy  najpierw trafiła do Wojewódzkiego  Centrum Powiadamiania Ratunkowego , a potem do strzeleckiej komendy. Wysłano patrol, ale kierowca skody mimo policyjnych sygnałów,  nie zatrzymał się. Do akcji wkroczyły więc patrole z Gorzowa. Sytuacja była bardzo poważna, bo 25-latek za kierownicą skody zjeżdżał na przeciwny pas ruchu, wyłączał światła, gwałtownie zwalniał i przyspieszał. Udało się go zatrzymać w Różankach. Przy próbie wylegitymowania mężczyzny, okazało się, że kontakt z nim jest bardzo utrudniony. Policjanci – aby go wydostać – musieli wybić szybę w aucie.
Po wyjściu młody mężczyzna, jak się okazało z województwa pomorskiego, nie potrafił ustać na nogach ani wypowiedzieć logicznie kilku słów. W jego  samochodzie mundurowi zabezpieczyli narkotyki.

(Visited 431 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz