Policja gotowa na Woodstock

14:30

2 sierpnia 2011

Jan Kowalski

(Visited 47 times, 1 visits today)

Od jutra na gorzowskich drogach, ale i w samym mieście, pojawi się więcej policyjnych patroli. Wszystko przez rozpoczynający się w czwartek Przystanek Woodstock w Kostrzynie. Przez nasze miasto będzie się przewijało sporo podróżnych, stąd policjanci będą obecni nie tylko na dworcu PKP, ale także i w samym centrum. Mówi rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji Sławomir Konieczny.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2011/08/02-konieczny-1-.mp3|titles=Sławomir Konieczny]

Sławomir Konieczny przestrzega także wszystkich gorzowian, którzy na Woodstocku będą chcieli korzystać z lotni i paralotni. W tym roku obowiązuje całkowity zakaz tego typu zabaw.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2011/08/02-konieczny-2-.mp3|titles=Sławomir Konieczny]

Ograniczenia będą też dotyczyły ruchu drogowego. Poza zmianami organizacyjnymi w okolicach Kostrzyna do 7 sierpnia będzie też w wyznaczonych godzinach obowiązywał zakaz ruchu pojazdów o masie powyżej 12 ton.

(Visited 47 times, 1 visits today)

Jedna myśl na temat “Policja gotowa na Woodstock”

  1. Słyszałem że policjanci będą nocować w Kostrzynie w szkole podstawowej. Zdziwiłiem się bo gdy ja jeździłem w delegacje to nocowałem w hotelu, tanim, bo tanim ale jednak w hotelu a tu znajomy policjant powiedział mi z żalem że znowu będzie spał w kilkunastoosobowej sali i mył się w zimnej wodzie. I tu zadam pytanie. Jeżeli będzie zabezpieczenie o wiele większej imprezy jaką jest Euro 2012 to gdzie spędzą kilka tysięcy policjantów? Baraki pobudują i obóz zrobią? To oburzające!

Dodaj komentarz