Klub Rotariański z Gorzowa przygotowuje się do balu charytatywnego

12:33

26 stycznia 2018

Izabela Patek

Reportażystka, dziennikarka działu kultury i gorzowskiej redakcji Radia Zachód Tel. 95 720 47 91.

(Visited 679 times, 1 visits today)

Rotary Club w Gorzowie przygotowuje się do 9. Balu Charytatywnego. Tym razem dochód z organizacji tego przedsięwzięcia przeznaczony jest na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla gorzowskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Organizatorzy balu przygotowali wiele atrakcji. Zaplanowano  pokazy tańca towarzyskiego, loterię fantową, w której wygrać można płyty, książki oraz vouchery na wizyty w gabinetach kosmetycznych. Podczas balu można zdobyć, podczas licytacji między innymi kombinezon Lewisa Hamiltona, czterokrotnego mistrza świata Formuły 1. Mówi Krystyna Baj-Pawluk z gorzowskiego Klubu Rotariańskiego:

Beata Piwowarska, przewodnicząca zarządu gorzowskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, ma nadzieję, że dzięki pieniądzom z zebranym podczas balu uda się kupić specjalistyczny sprzęt:
Dla osób, które chciałyby wziąć udział w balu, dobra wiadomość – są jeszcze wolne miejsca. Szczegółowych informacji udziela Krystyna Baj-Pawluk, pod numerem telefonu 663 – 900 -116. Bal odbędzie się 9 lutego w hotelu „Mieszko”. Początek imprezy o godzinie 20.00.

 

 

 

(Visited 679 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz