Stelmet gra kolejny mecz finału PLK, Falubaz jedzie zaległy mecz Ekstraligi – transmisje z obu spotkań u nas!

07:54

8 czerwca 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 952 times, 1 visits today)

Dzisiaj kibiców zielonogórskiej koszykówki i żużla czekają dwie sportowe uczty. Najpierw po południu Stelmet zmierzy się w IV meczu finału PLK z Polskim Cukrem Toruń, a wieczorem Falubaz pojedzie w Ekstralidze z Włókniarzem Częstochowa. Na naszych antenach transmisje z obu spotkań.

Stelmet zawalił końcówkę trzeciego spotkania z Polskim Cukrem i prowadzi w finale tylko 2-1. Już po tamtym meczu obiecywał poprawę ustami swojego kapitana Łukasza Koszarka, a trener Artur dodawał,  że zespół musi lepiej podejść do meczu nr 4:

Spokojny tymczasem przed meczem jest właściciel klubu Janusz Jasiński:


Ten mecz rozpoczyna się o godz.17:45.

Z kolei o 19:30 Falubaz rozpocznie mecz z Włókniarzem Częstochowa i jest faworytem meczu. Dwa debiuty będą w naszej drużynie. Szczególnie obserwowany będzie Szwed Jacob Thorsell, którego trener Marek Cieślak wstawia do składu za Andrieja Karpova:

Cieślak dodaje, że Włókniarz to wcale nie jest słaby zespół i mimo że Falubaz jest faworytem, nie musi być to dla niego wcale łatwe spotkanie:

 

Mecz Stelmetu rozpoczyna się o 17:45, Falubazu o 19:30 – zapraszamy na transmisje z obu meczów na anteny Radia Zielona Góra i Radia Zachód.

(Visited 952 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz