Brak miejsc postojowych na S3

11:36

1 sierpnia 2011

Jan Kowalski

(Visited 49 times, 1 visits today)

Na odcinku drogi ekspresowej S3 Gorzów – Szczecin nie ma tzw. miejsc obsługi podróżnych. Komfort podróżowania trasą jest rzeczywiście duży. Problem pojawia się jednak, gdy podczas tej blisko stukilometrowej podróży kierowca chciałby urządzić sobie postój. Teraz nie ma szans na skorzystanie ze stacji paliw, toalet bądź też placów, na które można zjechać, gdy np. zdarzy się awaria auta. – To się wkrótce zmieni – zapewnia nas rzecznik szczecińskiego oddziału GDDKiA Mateusz Grzeszczuk. Dodaje, że przetargi na stworzenie miejsc obsługi podróżnych ogłoszono już w ubiegłym roku.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2011/08/01-rzecznik-.mp3|titles=Mateusz Grzeszczuk]

Jak dodaje Mateusz Grzeszczuk, pierwsze dwa miejsca obsługi podróżnych na terenie województwa zachodniopomorskiego powstaną jeszcze w listopadzie tego roku. Natomiast kolejne, w tym na wysokości podgorzowskich Marwic, zaczną funkcjonować w roku przyszłym.

(Visited 49 times, 1 visits today)

16 myśli na temat “Brak miejsc postojowych na S3”

 1. Jechałam w sobotę ze Świnoujścia do Zielonej Góry 10 godzin. Kto da więcej?????

 2. na wezle Myślibórz są dwa CPNy, restauracje, parkingi, motel…

 3. Nie pomoże lepsze auto ani trzeci bieg jak milion samochodów przed i za tobą :)

 4. No cieszyć się trzeba,że się dojechało w jednym kawałku !

 5. W piątek 29 wracałem około godz.18 z Zielonej Góry. Od strony Gorzowa korek do Skwierzyny miał 25 km długości zaczynał się na rondzie w Skwierzynie a kończył w Karninie na wysokości stacji Bliska.

 6. To był „bezpieczny powrót do domu”. Prędkość nie przekroczyła 30 km. W ubiegłym roku jechałam przez Niemcy – cztery godziny cała trasa. W następnym roku też tak zrobię. Ciekawe tylko jak będzie na EURO. Już teraz współczuję kibicom.

 7. na euro to będzie tak:
  zamkną wyjazdy z naszych miast żeby kibice przelotem mogli jeździć. tak abyśmy nie zakłucali ruchu kołowego łełropejczyków po naszych śfietnych drogach!

 8. i dziurawych już jak nasza S3 na odcinku Myślibórz – Pyrzyce?

 9. To prawda na s3 są dziury, normalnie jakby jakiś „przygłupawy” inżynier zamiast asfaltu nasypał tam gruzu. Żenada!!! Wyjdzie na to że nowo wydobywane drogi nie doczekają do euro 2012, a pozostałych nie damy rady wybudować !!!

 10. Czy euro 2012 może się odbyć w 2013 roku? Po drodze jest koniec Świata !!!

 11. Śmigm S3 kilka razy w tygodniu na trasie Gorzów – Szczecin i… pęcherzyk na supełek :D

 12. Jadę na półfinał euro do Warszawy i …….myślę, że jak 3 dni wcześniej wyjadę to wystarczy

 13. no nie wiem nie byłbym takim optymistom !!! 4-5 dni namiot gazówkę konserwy i śpiwór :)

 14. Ze Skwierzyny to trzeba latać przez Murzynowo. 25 minut i jesteśmy w GW.

 15. Czy z Gorzowa cze ze Skwierzyny to dokladnie jak poprzednik mowil przez Santok Murzynowo jadac autobusem kierowca traci tylko 5 minut!!!!

Dodaj komentarz