Najnowszy numer Forum Historyczno – Społecznego

15:19

10 stycznia 2018

Izabela Patek

Reportażystka, dziennikarka działu kultury i gorzowskiej redakcji Radia Zachód Tel. 95 720 47 91.

(Visited 594 times, 1 visits today)

Ukazał się kolejny numer Forum Historyczno – Społecznego. Ten numer pisma powstał dzięki współpracy oddziału gorzowskiego Polskiego Towarzystwa Historycznego oraz Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego.

Zdaniem profesora Pawła Leszczyńskiego, redaktora naczelnego pisma, warte przeczytania są artykuły o powojennej historii państw europejskich – szczególnie upadku Związku Radzieckiego i kwestii niemieckich:
Miłośników dziejów Wielkiej Brytanii zainteresuje z pewnością artykuł o taczeryzmie, a osoby interesujące się historią najnowszą, mogą przeczytać tekst o młodzieżowych grupach opozycyjnych na Ziemi Lubuskiej:
Pismo dostępne jest między innymi, w siedzibie oddziału gorzowskiego Polskiego Towarzystwa Historycznego przy ulicy Obotryckiej 7, a także w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym, przy ulicy Łokietka 23 w Gorzowie.
(Visited 594 times, 1 visits today)

Jedna myśl na temat “Najnowszy numer Forum Historyczno – Społecznego”

  1. To w końcu Związek Radziecki upadł, czy się rozpadł? Związek Radziecki nie upadł, lecz się rozpadł. Rozbryzgał się jak g…o wrzucone w wentylator. Taki odprysk, to właśnie przeciwny dekomunizacji czerwony Gorzów.

Dodaj komentarz