Stal Gorzów: ukarać Piotra Żyto!

13:03

21 września 2010

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 73 times, 1 visits today)

Działacze Caelum Stali Gorzów chcą kary dla trenera Falubazu Zielona Góra Piotra Żyto. Stal jest oburzona zarzutami Żyto wobec gorzowskiego klubu. Trener Falubazu w niedzielę powiedział w Telewizji Polskiej, że jest zdziwiony, że nikt z gorzowskiego klubu nie interesuje się kontuzjowanym Tomaszem Gapińskim. Żyto sprawy nie komentuje. Rzecznik prasowy Falubazu twierdzi natomiast, że trener miał rację.

Stal złożyła w Ekstralidze protest przeciwko wypowiedzi trenera Falubazu dla Telewizji Polskiej. Podczas niedzielnego meczu z Unią Żyto powiedział, że władze Stali nie interesują się losem Tomasza Gapińskiego i nikt ze Stali nie był u niego w szpitalu po tym, jak ten dzień wcześniej złamał nogę w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tymczasem Stal zaprzecza i żąda kary dla Żyto w wysokości 10 tysięcy złotych. Rzecznik gorzowskiego klubu Daniel Siczyński powiedział nam, że Żyto nie mówi prawdy. “W szpitalu był trener Czernicki, mieliśmy też kontakt z ordynatorem oddziału Lesławem Mądrym” – mówi Siczyński.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/09/dla-sportu-siczynski.mp3|titles=Daniel Siczyński – rzecznik Stali Gorzów Wlkp.]

Piotr Żyto odmówił komentarza do sprawy, a stwierdził tylko, że ma świadków na to, że jego słowa są prawdziwe.

Falubaz bierze trenera w obronę. Marek Jankowski – rzecznik Falubazu uważa, że Żyto powiedział prawdę. “Kiedy trener pojawił się w szpitalu, podczas rozmów z Gapińskim wyszło, że do tego momentu nie było u niego w szpitalu nikogo z Gorzowa. Jeśli ostre słowa naszego trenera przyniosły skutek w postaci zainteresowania gorzowskiego klubu – to chyba efekt jest pozytywny” – mówi Jankowski.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/09/kara21.mp3|titles=Marek Jankowski]
(Visited 73 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “Stal Gorzów: ukarać Piotra Żyto!”

  1. pyszałek się doigra najpierw SMS teraz kolejne bzdury opowiada przed kamerą słoma z butów ale dostanie nagrode

  2. Czy moglibyście się delikatnie odczepić od trenera PŻ szowiniści z północy? Póki co żyjemy w wolnym kraju i każdy może mieć swoje zdanie. Słyszałem wypowiedź trenera i nie zauważyłem aby powiedział coś obraźliwego. A Wam to już niedługo będzie przeszkadzało to, że Odra płynie nie w tym kierunku, bo Warta ………. we właściwym :):):):):):)

  3. mali, zakompleksieni ludzie z północy, o powiatowej mentalności…

  4. ”STALOWCY MILI CZYŚCIE SIĘ JESZCZE Z PRZEGRANĄ NIE POGODZILI?

  5. pamietajcie kibole stali…
    byscie siary na myszy nie lali …..
    chemik ze stilonu

Dodaj komentarz