Zasypuje Gorzów

09:12

6 grudnia 2012

Jan Kowalski

(Visited 53 times, 1 visits today)

Fatalne warunki na gorzowskich drogach. Mimo że od rana pracują wszystkie piaskarki, śnieg pada bez przerwy, wciąż jest ślisko i niebezpiecznie. Ruch odbywa się w żółwim tempie, miasto jest zakorkowane. Są pierwsze wypadki.

Na Szarych Szeregów autobus potrącił 13-letnią uczennicę SP 20. Z informacji od rzecznika MZK wynika, że wtargnęła ona pod nadjeżdżający autobus. Potwierdza to dyżurny Komendy Miejskiej Policji. Dziewczynę odwieziono do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jacek Jasiewicz, kierownik działu logistyki Veolii, która zajmuje się odśnieżaniem gorzowskich ulic, zapewnia, że na ulice wyjechały wszystkie zakontraktowane piaskarki, ale jak wiadomo, pierwszeństwo mają drogi główne.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/12/06-jacek-jasiewicz.mp3|titles=Jacek Jasiewicz]
(Visited 53 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “Zasypuje Gorzów”

  1. No masakra. To musiało się tak skończyć. Jeszcze centymetr śniegu i trzeba odwołać zajęcia lekcyjne, stanie komunikacja, nie dowiozą chleba, paliwo zamarznie i… tak dojedziemy do 21.12.2012! To nie warunki są fatalne. To ludzie są fatalni!

  2. bart, to czego tu szukasz? swoje marne pomyje możesz wylewać na bardziej ambitnym portalu przecież

  3. pierot- jest demokracja i wolno pisać każdemu co uważa ( tobie i mnie też wolno pisać co uważamy) a jeśli nie wiesz znaczenia -demokracja- to jesteś solidaruch

  4. organista – już dawno temu ktoś powiedział, że demokracja jest gorsza od faszyzmu…

  5. … (07:32) -zgadza się ale ją mamy (te demokrację) i dlatego cierpimy a ty o tej godzinie piszesz czemu nie jesteś w robocie -pewnie L-4

Dodaj komentarz