SHANIA TWAIN „Now”

08:43

20 listopada 2017

Grzegorz Bugaj

Kierownik Działu Rozrywki Radia Zachód   +48 68 4555 504

(Visited 855 times, 1 visits today)

Legenda country popu powraca z nowym materiałem!

Po trzech dekadach nieprzerwanej obecności na rynku jako „najlepiej sprzedająca się artystka country wszech czasów” Shania Twain powraca w wielkim stylu z piątym pełnowymiarowym albumem odważnie zatytułowanym NOW. Pierwsze wydawnictwo od 15 lat jest ważnym krokiem w karierze wokalistki. Po raz pierwszy Shania była jedyną autorką tekstów oraz doglądała produkcji nowego krążka jako ko-producentka wszystkich 16 utworów.

Artystka nie miała łatwej drogi do sukcesu. Trudne początki w Ontario w Kanadzie jedynie zmotywowały Shanię do ciężkiej pracy, która zaprocentowała pięcioma nagrodami GRAMMY, 90 milionami sprzedanych albumów i tytułem „królowej country popu”. Shania jest również autorką wielkiego przeboju „From This Moment” i trzech diamentowych albumów „The Woman In Me”, „Come On Over” i „Up”. Za sprawą hitów „Honey I’m Home”, „Man! I Feel Like A Woman” czy „Come On Over” jej głos poznał cały świat.

Shania poza byciem fenomenalną wokalistką jest też kobietą o wielkiej sile ducha. Artystka przez wiele lat zmagała się z wyniszczającą boreliozą. Artystka wyszła zwycięsko z walki z chorobą i i ze zdwojoną siłą wróciła do koncertowania podczas dwuletniej rezydencji w Las Vegas. W 2015 Shania wyruszyła w trase koncertową „Rock This Country”, która okazała się wielkim sukcesem. Shania została wówczas nagrodzona Icon Award przez magazyn Billboard w kategorii Women In Music. Dziś Shania wraca z nowym materiałem. Płytę promuje singiel „Life’s About To Get Good”.

Utwory:

1             Swingin’ With My Eyes Closed
2             Home Now
3             Light Of My Life
4             Poor Me
5             Who’s Gonna Be Your Girl
6             More Fun
7             I’m Alright
8             Roll Me On The River
9             We Got Something They Don’t
10           You Can’t Buy Love
11           Life’s About To Get Good
12           Soldier

(Visited 855 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz