Nowy komendant powiatowy policji w Sulęcinie

14:05

8 stycznia 2018

Zbigniew Bodnar

Dziennikarz gorzowskiej redakcji Radia Zachód. Tel. 95 720 47 91.

(Visited 1 213 times, 1 visits today)

Powiat sulęciński ma nowego komendanta powiatowego policji.

W obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jerzego Głąbowskiego oraz licznie przybyłych gości , w miniony czwartek, odbyło się uroczyste objęcie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie. Został nim  nim nadkom. Radosław Kaczorowski. Nowo powołany komendant przypomniał, że funkcję obejmuje w jednostce w której rozpoczynał służbę:
Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jerzy Głąbowski, wręczając nominację powiedział, że  jest przekonany, iż doświadczenie komendanta Kaczorowskiego pozwoli skuteczniej zwalczać przestępczość w powiecie sulęcińskim:


Nadkomisarz Radosław Kaczorowski w 2017 roku pełnił obowiązki Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.,

IMG_20180104_112032
(Visited 1 213 times, 1 visits today)

3 myśli na temat “Nowy komendant powiatowy policji w Sulęcinie”

  1. Jeżeli komendant powiatowy z Sulęcina został komendantem wojewódzkim, to na pewno dopilnuje by w powiecie sulęcińskim jego następca nic nie zmienił. Aby skutecznie przeciwdziałać mafijnym układom, powinno się robić roszady między województwami. Ale nie będę z góry przesądzał. Poczekam i zobaczę, czy coś się zmieni z łamaniem prawa na terenie Natura 2000 PLH080073 przy drodze gminnej nazwanej „Fuck Frontex Avenue”.

  2. Nominację komendanta powiatowego wręczył zastępca komendanta wojewódzkiego, a nie komendant wojewódzki, aby nominację inspektor wręczał nadkomisarzowi, a nie komisarz nadkomisarzowi. Głupio by chyba wyglądało, gdyby komisarz wręczał nominację nadkomisarzowi. Czy ja dobrze rozumuję?

Dodaj komentarz