Kilka stowarzyszeń z Sulęcina pod lupą prokuratury

13:52

23 stycznia 2018

Zbigniew Bodnar

Dziennikarz gorzowskiej redakcji Radia Zachód. Tel. 95 720 47 91.

(Visited 4 141 times, 1 visits today)

Prokuratura Rejonowa w Gorzowie prowadzi końcowe postępowanie wyjaśniające ws. wyłudzenia pieniędzy z budżetu państwa przez kilka sulęcińskich stowarzyszeń.

Chodzi m.in. o Stowarzyszenie „Grochowiacy”,  Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Garnizonu Wędrzyn „Wiarus”, Lubuską Fabrykę Młodych Społeczników i Wielkopolską Fabrykę Młodych Społeczników. Prokuratura stawia zarzuty 7 osobom, w tym Patrykowi L. wyłudzenia z ówczesnego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej dotacji w wysokości około 300 tysięcy złotych.  Mówi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Roman Witkowski:

(Visited 4 141 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “Kilka stowarzyszeń z Sulęcina pod lupą prokuratury”

  1. Z moich doświadczeń wynika, że sędziowie w Sulęcinie i Gorzowie nie biorą pod uwagę dowodów w sprawie i obowiązujących aktów prawnych. Wydają wyroki wyłącznie w oparciu o własne doświadczenia życiowe. Czyli pytanie ile oskarżonym grozi na podstawie kk nie ma praktycznie żadnego sensu.

  2. Pewien bardzo znany mieszkaniec Sulęcina p.Marek,podobno kiedyś powiedział że Sulęcin to k.u.r.w.a i z.ł.o.d.z.i.e.j – widać coś w tym jest.Szczególnie w ostatnim czasie.

  3. Panie Wontor, co pan na to? Burmistrz Dariusz Ejchart z zarzutami, jego prawa ręka, Patryk L., kiedyś najmłodszy starosta w Polsce, też z zarzutami. Nietykalność ludzi SLD zaczyna się kończyć?

  4. @me and you – „… p.Marek …”

    Ten prominentny działacz SLD, radny wojewódzki i zastępca dyrektora szpitala w Sulęcinie, którego sąd skazał za łapówki? Jeżeli ten, to on najlepiej wie.

  5. Jeżeli mieszkańcy mają do wyboru SLD, PO i PSL, to nawet wybory nie są w stanie nic zmienić.

Dodaj komentarz