Czy 2017 rok był dobry dla Lubuskiego i jego mieszkańców?

11:48

28 grudnia 2017

Artur Steciąg

Dziennikarz działu informacji, wydawca Popołudniówki (tel.  68 455 55 27)

(Visited 821 times, 1 visits today)

W Otwartym Mikrofonie Radia Zachód podsumowujemy mijający rok…

Wczoraj rozmawialiśmy z Państwem o najważniejszych wydarzeniach ostatnich 12 miesięcy w Polsce i na świecie. Dziś pytamy o to w kontekście regionalnym…

Jaki był ten 2017 rok dla województwa lubuskiego i jego mieszkańców? Które z wydarzeń mijającego roku szczególnie utkwiło nam w pamięci? Z czego się cieszyliśmy, a co nas smuciło? Co zapamiętamy na dłużej?

Zapraszam do dyskusji: 68 324 22 55 lub 801 327 462

Artur Steciąg

 

(Visited 821 times, 1 visits today)

7 myśli na temat “Czy 2017 rok był dobry dla Lubuskiego i jego mieszkańców?”

  1. Dzień dobry. W mijającym roku cieszyłem się głównie osiągnięciami sportowymi naszych zawodników. Wicemistrzostwo świata na żużlu Patryka Dudka, złoty medal koszykarzy Stelmetu, mały finał (szkoda, że nie mecz o złoto) naszych drużyn żużlowych i brązowy medal Stali Gorzów.

  2. Moim zdaniem dobre da nas bylo pojawienie sie nowych walut – mamy BITCOINA :-)) Przyszloscia sa waluty nowatorskie internetowe a nie papierowe.

  3. samorząd i przewozy regionalne nie dbają o pasażerów! spróbujcie dojechać pociągiem ze Strzelec Kraj. do Witnicy lub Międzyrzecza. rozkład jazdy zmieniany jest 5 razy w roku / kuriozum!/, a co zmiana to gorsze skomunikowanie w Gorzowie. O pociągu Zielona Góra-Krosno Odrz.- Gubin nie wspomnę. kolej posiada nadmiar szynobusów i czynną linię kolejową, a pasażerowie są przedmiotem. narzekanie nic nie pomoże, a Radio Zachód jest nieskuteczne

  4. Kopalni miedzi nie ma , węgla brunatnego Gubin-Brody też…a tym czasem w Niemczech zbudują w następnym latach ponad 20 kopalni węgla!!?…czy nadi lokalni ekolodzy już tam jadą protestować?!

Dodaj komentarz