Chartów walczy w plebiscycie o siłownię na wolnym powietrzu

09:06

31 października 2017

Zbigniew Bodnar

Dziennikarz gorzowskiej redakcji Radia Zachód. Tel. 95 720 47 91.

(Visited 1 156 times, 1 visits today)

„W naszej miejscowości położonej blisko zachodniej granicy mieszka około 100 osób . Wielu z nas jest członkiem Stowarzyszenia Sportowego Agrafka Chartów. Organizujemy z mieszkańcami festyny charytatywne, turnieje sportowe piłki nożnej i siatkówki plażowej”.

Tak rozpoczynają swoją akcję zachęcenia internautów do głosowania na otwartą siłownię dla Chartowa, aktywni mieszkańcy.  „Jesteśmy małą społecznością, ale zgraną i zaangażowaną dla dobra wszystkich mieszkańców. Naszą miejscowość odwiedzają kilka razy w roku studenci Akadami Sztuk Pięknych, którzy zauroczeni gościnnością mieszkańców utrwalają nasza okolicę na obrazach pozostawiają je na rzecz miejscowość czego przykładem jest MURAL. W szybkim tempie społeczeństwo  się starzeje, a tym samym ich kondycja maleje. Chcemy zachęcić mieszkańców by chociaż kilka minut dziennie  spędzili ćwicząc na urządzeniach plenerowej siłowni. Oprócz miejsca podniesienia kondycji fizycznej, siłownia spełni role miejsca spotkań, integracji i nawiązywania nowych znajomości.  Mamy wydzielone miejsce na ten cel, ale niestety brak środków finansowych uniemożliwia nam zakup urządzeń i utworzenie siłowni. Wygrana w konkursie sprawiłaby, że mieszkańcy mieliby miejsce do rekreacji i integracji” – mówi radny powiatu sulęcińskiego Krzysztof Skrzypnik:

Mieszkańcy Chartowa proszę o wsparcie projektu Społecznik 2.0 organizowanego przez Bank Spółdzielczy SGB na budowę siłowni zewnętrznej w tej miejscowości. Wystarczy wejść na stronę społecznik 2.0 znaleźć  projekt i zagłosować na niego.j. Jeden głos dziennie przez dziesięć dni.

Chartów 2


 

(Visited 1 156 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz