Życie i… śmierć

18:00

2 listopada 2017

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

(Visited 779 times, 1 visits today)

Każdy od czasu do czasu zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądała chwila, w której przyjdzie mu się żegnać ze światem – kiedy to będzie; czy będzie bolało i chyba to najważniejsze – czy jest tam coś po drugiej stronie? Mimo dociekań badaczy, filozofów czy teologów na wiele z tych pytań nie da się odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Śmierć jest bowiem przeżyciem osobistym i indywidualnym.

 

Nikt z nas, na żadnym etapie życia, nie jest przygotowany na stratę kogoś ważnego, kochanego, mimo iż śmierć jest fragmentem życia i akceptacja jej nieuchronności jest konieczna. Gdy jednak  przychodzi i zabiera młodego człowieka, mamę, tatę, żonę, męża, dziecko… my zostajemy z wielkim pytaniem- jak dalej żyć?

Audycja poświęcona pamięci tym, którzy byli jej uczestnikami. I Mojej Mamie…..

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania swieca pamięci foto

(Visited 779 times, 1 visits today)

Jedna myśl na temat “Życie i… śmierć”

  1. Życie wartość bardzo cenna ,ma sens kiedy jest spełnione i szczęśliwe ale bywa że , nie jest i bardzo-boli- . Czasem nie mamy wpływu na to co niesie los , chcemy oszukać przeznaczenie ale próbujemy odnaleźć swoją drogę ,sens życia tylko gdzieś tam pojawia się granica możliwości ludzkich . Przykre i smutne .

Dodaj komentarz