Poszli ze sprawą do prokuratury

10:06

15 października 2010

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

(Visited 159 times, 1 visits today)

„POSZLI ZE SPRAWĄ DO PROKURATURY”  – Jak zniknęło 100 tys. złotych z korporacji  taksówkarzy?

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/10/w-twojej-sprawie-14102010.mp3|titles=W TWOJEJ SPRAWIE 14.10.2010]
(Visited 159 times, 1 visits today)

55 myśli na temat “Poszli ze sprawą do prokuratury”

 1. słuchając tej audycji i znając ojca chrzestnego uważam że Zarząd ZTP City Taxi motał się i tak naprawdę nie mówił prawdy , a prawdą jest że Zarząd to prezes i jego świta ,szkoda tylko tych SIEDMIU WSPANIAŁYCH są zawieszeni w prawach Członka a później ojciec chrzestny i wyrzuci z ZTP i City Taxi . Taki prezes to nie prezes i jest osobą nie kompetentną do zajmowanego stanowiska, jak by miał trochę honoru i godności to zabrał by swoją świtę i odszedł z zajmowanego stanowiska . WSTYD panie prezesie WSTYD

 2. Dlaczego członek zarządu ZTP nie dodał, że księgowa z czterdziestoletnim stażem to jego żona.Może tuszowała ślady malwersacji? [miała dużo czasu]

 3. .Słuchając wypowiedzi biorących udział w tej audycji,można dojść do wniosku,jak zakończy się sprawa w zielonogórskiej prokuraturze.Dlaczego natychmiast po doniesieniu przez taksówkarzy nie zabezpieczono dokumentów finansowych zrzeszenia.Dlaczego dopuszczono taką księgową do dalszej pracy [zbierania składki na pokrycie swojego przestępstwa] Dlaczego przez takie postępowanie dano czas na czyszczenie dokumentacji.Kto w takiej sytuacji jest władny wyliczenia strat-biegły prokuratury czy osoba trzecia,Pani z 41 letnim starzem,a kto to taki??to trzeba by wyjaśnić!! Dowiemy się wtedy czegoś więcej. Prezes wyliczył straty i zawiadomił po czasie prokuraturę ale motał się i na pytanie Pani redaktor,jaka to wkońcu suma nie umiał odpowiedzieć.Z pełną satysfakcją jednak wytłumaczył że sprawa w jego zrzeszeniu jest drobnostką do sprawy malwersacji 400 tys.w jakimś sądzie.W jakim nie umiał powiedzieć-a skoro oni to dlaczego my nie możemy??tak pewnie sobie pomyślał.Prezes dostał wyliczona sumę w roszczeniu Z U S i tylko to było już podstawą i obowiązkiem zawiadomienia o przestępstwie.
  Z durzej chmury będzie mały deszcz.Zgłaszający nie uzyskają pewnie statusu osób poszkodowanych i na tym etapie sprawa może zostać umorzona.
  Zawiadamiający mogą uzyskać prawa pokrzywdzonego W kwestji zawieszenia lub wydalenia za zgodne z prawem zawiadomienie o przestępstwie.[wyprzedzając Prezesa]Ten wątek z kolei może być uznany za małą szkodliwość społeczną i też umorzone.
  Na koniec powiem wam:
  JAKIEGO PREZESA CHCIELIŚCIE-podpisując mu lojalki-TAKIEGO MACIE!

 4. Władza apsolutna.
  Brak apsolutorium?
  Regulaminy zawieszone?
  Prezes to nie Zarząd!
  ZARZĄD to PREZES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Gdyby byli uczciwi i nie mieli nic do ukrycia,to z samej przyzwoitości wypadałoby poprosić redaktora o udział w Zjeżdzie Delegatów Zrzeszenia zapowiedzianego na dzień 28.10.2010r. Ale to nie ten poziom.
  Prezes ma tak zwane HAKI przygotowane na każdego jednego członka.
  Kiedy i kogo powiesić decyduje w zależności od zaistniałej sytuacji,potwierdzając to w audycji,zamiast odpowiadać konkretnie na pytania-wyciągał HAKI przeciwko niewygodnym członkom.

 6. Po wysłuchaniu audycji i znając sprawę na bieżąco jestem zbulwersowany przekłamaniami jakie padały w wypowiedziach p. K.Cz. i A. G ,a także to że p.K. Cz. przedstawił się jako PREZES RCT, a powinien jako były przewodniczący RCT. Na mocy uchwały z dnia 06.10.2010 podpisanej przez wymaganą statutowo większością członków RCT w trybie listy imiennej, Treść uchwały dotyczy odwołania z funkcji członków Zarządu dwóch osób w tym p. K.Czarneckiego, oraz wyrażenia votum nieufności dla członków Zarządu w tym p.K.Czarneckiego.W końcowej części treści uchwały, zwolniony Zarząd został zobowiązany do zawiadomienia członków RCT o Walnym Zebraniu wyznaczonym na dzień 20.10.2010 w celu wybrania nowych władz RCT.

 7. Chciałbym nawiązać do wypowiedzi Czarneckiego,który jest bezczelnym kłamcą.Byłem pierwszym taksówkarzem,który przeciwstawił się dyktatorskiej polityce Czarneckiego i dzięki mnie reszta kolegów dowiedziała się kto najlepiej zarabia w tym radiu .To był główny powód mojego konfliktu z Czarneckim.A teraz fakty:Postój taxi przy Grottgera został przeniesiony przez odpowiedni organ do tego upoważniony i w uzasadnieniu swojej decyzji nie wymienili nazwiska Filipiak.Powodem przeniesienia postoju był hałas wydobywający się w nocy z taksówek tam stojących,a Filipiak w nocy nie pracował i nie pracuje .Sprawczynią zamknięcia postoju była jedna z mieszkanek ul.Grottgera,której przeszkadzały nocne hałasy,a w późniejszym czasie dosłownie wszystko łącznie z restauracją „POD ORŁEM” .Co wiązało się z częstą interwencją Policji,ale w notatkach Policji nie ma wymienionego nazwiska Filipiak.Głównym rozdającym wizytówki z prywatnym nr. tel. był również Czarnecki co Filipiak mu udowodnił.Skoro byłem takim „ZŁYM” członkiem City Taxi” to sam bym siebie usuną”,a Czarnecki tego nie zrobił.Prawdą jest to, że wpisowe do radia było 500 zł,Ale walne zebranie uchwaliło,że odchodzący taksówkarz otrzymuje 2000 tysiące zł za zwolniony nr. radiowy lub może go odsprzedać nowemu członkowi,co zostało mi i dwu moim kolegą uniemożliwione.A osoby odchodzące po nas i przed nami skorzystały z tej możliwości.Gdybym był taką osobą jak przedstawia mnie Czarnecki to najlepsza Firma w mieście jaką jest HALLO TAXI nie przyjęła by mnie w poczet swoich członków,bo w odróżnieniu dyktatury Czarneckiego tutaj panuje demokracja i na przyjęcie nowego kolegi zgodę wyrażają wszyscy członkowie.

 8. Jestem pewien że Ojciec Chrzestny komentarzy nie czyta,bo tego na Akademii W.U.M L-owskiej nie uczono.Dokładnie jednak wie,jak się tworzy haki!!!

 9. Podczas słuchania audycji z każdym słowem wypowiedzianym przez prezesa c oraz bardziej otwierałem oczy ze zdumienia. Moim zdaniem za finanse w firmie są odpowiedzialne dwie osoby księgowa i szef , którym w tym wypadku jest pan Czarnecki. Według niego on sam nie posiada w firmie praw do niczego – to co on tam w ogóle robi?? Być prezesem na postoju to każdy potrafi. Szukać dziury w całym, sprawdzać każdy krok pracowników, czepiać się szczegółów i co najważniejsze wymagać donoszenia jeden na drugiego. Wystarczy przejechać się rano przy dworcu PKP – stoi elita pod czerwoną budką z kawką i donoszą co to w nocy się działo kto gdzie jaki błąd popełnił. Poza tym w audycji było wiele niejasności, które mam nadzieje Pani Redartor wyjaśni. Dlaczego Pan Andrzej G nie powiedział, że biuro w którym są dokumenty należy do jego żony?? To moim zdaniem istotny szczegół, ale tylko moim bo zdaniem zarządu pewnie nie -tak samo jak zniknięcie 100 tys. złotych. Nikt nie powiedział o tych biednych dziewczynach, które pracują za namniejsze peniądze, odwalając przez 12 godzin najgorszą robote . Jak zwykle zarabiają najmniej i jeszcze są najbardziej poszkodowane.Prezes twierdzi, że dowiedział sie o zablokowaniu konta na Powstańców Warszawy, ale czy napewno w tym banku mają konto firmowe??Może prezes sam ma tyle tych kont, że już sie pogubił?? Mam nadzieję, że prokutatura dokładnie zbada tą sprawe i uda sie ustalić kto tak naprawdę te pieniądze ukradł.

 10. Panowie obudżcie się w końcu spotkajcie się 20.10.2010 i wyrzućcie taką władzę macie milion powodów a najważniejsze legalne papiery by to uczynić.

 11. Ojciec chrzestny wprowadził w trakcie audycji taki mętlik w dyskusję, mieszając kompetencje prezesa RCT z kompetencjami prezesa ZTP, że w rezultacie gdy Pani Redaktor zapytała o termin Walnego Zebrania RCT, to w rezultacie Pan Guliński podał termin, ale zjazdu Delegatów ZTP – a to są zupełnie dwie różne sprawy. Przecież w UCHWALE Z DNIA 6.10.2010r. odwołane władze zarządu RCT, zostały zobowiązane do ogłoszenia Walnego Zebrania na dzień 20 października w celu wyboru nowych władz statutowych RCT.
  Natomiast Zjazd Delegatów ZTP ma posłużyć Ojcu Chrzestnemu do usunięcia niewygodnych taksówkarzy z zrzeszenia, a co za tym idzie z obydwu korporacji, czyli Radio City Taxi i Radio Bachus Zielona Góra.

 12. ojciec chrzestny chodzi po postojach i się śmieje z wszystkich, że nawet Panią Redaktor w Radiu Zachód zrobił w balona, ale ja uważam że to on jest balon i prawda wyjdzie na jaw

 13. ojciec chrzestny chodzi po postojach i się śmieje z wszystkich mam nadzieje że każdy mądry człowiek będzie go ignorował i nawet cześć mu nie powie

 14. W odniesieniu do słów byłego przewodniczącego Zarządu RCT komisja rewizyjna ma prawo przeprowadzać kontrole kiedy chce- to jest prawda ale tylko na papierze. Prawda jest taka,że nigdy nie dopuszczał komisji rewizyjnej do pełnienia obowiązków statutowych.Dowodem na to jest oświadczenie przewodniczącego komisji rewizyjnej- w trakcie walnego zebrania 30.09.2010 powiedział,że prezes nie chce go upoważnić do pobierania wyciągów z konta RCT. Były prezes zapytany przez p. Redaktor o kreatywną księgowość unikał odpowiedzi- a prawda jest taka, że 30 września wyjaśniał zebranym taksówkarzom obrazowo jak to p. księgowa przerzucała pieniądze z jednej firmy do drugiej a z drugiej do trzeciej i nawet wykazywała nadwyżki. To jak to jest z tą kreatywnością- czy to wybujała fantazja ;byłego;- czy brak wyobrażni co do przyszłych konsekwencji kreowania faktów.Obaj panowie z Zarządu ZTP w trakcie całej audycji popisali się szczególną sprawnością falandyzacji prawa statutowego.

 15. Witam wszystkich i mam nadzieje że Pani Redaktor czyta te wszystkie wpisy i całą prawdę o prezesie ZTP i wyciągnie dobre wnioski jaki to jest człowiek .
  I pomoże tym wszystkim taksówkarzom wreszcie uwolnić się od tego małego prezesa { który uważa się za wielkiego} robiąc następną audycje na jego temat.

 16. Jestem taksówkarzem znanej i uznanej korporacji. Znam tego delikwenta, który się mianuje prezesem prezesów. Jest to „postkomunistyczny ormowiec”, który nigdny nie był doceniony i przez wszystkich ignorowany. Panią redaktor na zebranie nie zaprosi, ponieważ znów będzie kłamał i łgał, a to by sie Pani redaktor nie spodobało. Poprostu na tym zebraniu chce wyrzucić z korporacji sześciu członków, którzy poszli z ta sprawą do prokuratury… Do wszystkich członków RTC: NIE POZWÓLCIE NA TO!!! Ormowiec musi odejść!!!

 17. Pani Redaktor w imieniu taksówkarzy chciałbym podziękować,że sprawa ujrzała światło dzienne.Mamy Ogromną nadzieje,że sprawa zakończy się pozytywnie i skończą się rządy tyrana prezesa. Jest to marzenie 99% taksówkarzy i już wiemy,że nie tylko.

 18. Już zaczęła się riposta Ojciec chrzestny nie ogłosił Walnego zebrania w terminie wyznaczonym na 20 pażdziernika w celu wyboru nowych władz i zaczął zwalniać niewygodnych taksówkarzy z członkostwa w ZTP.Pierwszy z siedmiu wspaniałych został wyrzucony nasz kolega, który jako jedyny odważył się wstać na zebraniu i powiedzieć że nie zapłaci ani złotówki dopóki sprawy nie wyjaśni prokuratura.Brawo za odwagę a ten co chodzi po postojach i się śmieje to niech wie że ten się śmieje kto śmieje się ostatni.

 19. Przepraszam,ale nie rozumiem czyim OJCEM CHRZESTNYM jest ta osoba.Obraża on faktycznych założycieli!
  Z całą pewnością nie zrzeszenia [bo wówczas zajmował się chodowlą świń]
  a tym bardziej RCT [bo wtedy zajęty był akcją „Nysa Łużycka”a dla obcokrajowców poszukujących go na dworcu miał ksywę”CHRYSTOFER” starsi stażem taksówkarze doskonale to pamiętają-proszę u nich zasięgnąć więcej informacji.Oba tytuły -prezesaZTP i RCT podstępnie przywłaszczył sobie wykorzystując nie pełną świadomość członków -tego co się podpisuje i jakie potem mogą być tego owoce.

 20. Zobaczcie !!! Świnie poradziły sobie ze swoim pastuchem,dawno się go pozbyły. Panowie myślę,że wkrótce i wam się to uda.

 21. Ciekawe co to wczoraj działo się w ZTP ?Była cała świta prezesa i taksówki z Żar,Gubina przyjechały,musiało coś się dziać.Może prezes o posadkę zaczął się bać? Może uświadamiał Delegatów jaka to mu się krzywda dzieje?Co te wstrętne złotówy chcą od niego?Biedaczysko tyle zrobił „dobrego” !!! USUNĄ NIEWYGODNYCH CZŁONKÓW,CZĘŚĆ ZASTRASZYŁ,RESZTĘ ZAWIESIŁ I PRZYGOTOWAŁ DO OD STRZAŁU.

 22. Skąd Zrzeszenie wytrzasnęło takich przedstawicieli?
  Podobno ojciec ………?brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr był wydalony z RCT
  a jego przyboczny giermek z RCT i Zrzeszenia!
  Teraz tworzą doborową,zgraną parę!!!

 23. Pani Redaktor proszę o nas nie zapominac w Pani nasza nadzieja .Pieniądze znikają a winnego nie ma .A CHRYSTOFER chodzi uśmiechniety………..Nie jestem przekonany że to Pani Ksiegowa jest winna……

 24. Nie podobno TYLKO BYŁ CHRYSTOFER WYDALONY i dlatego zaczął wojnę po czym doszło do podziału na dwie korporacje.A ten asior A.G. podobnie skończył.W przeciwieństwie do tych chłopaków co prezes usuwa za to że mówią prawdę .

 25. Ten…asior…A.G mówił zawsz że wszystkich rencistów do piachu a…CHRYSTOFER….TO kto pełną gebą rencista i zobaczcie jak szybko zmienił zdanie……WŁADZA i szybko zapomina się o wypowiedzianych słowach…może teraz do ….CHRYSTOFERA……to powiedziec ..ale to nie zrobi bo jest wielkim …..CYKOREM…… mądrala……czy ty masz…..HONOR ….człowieczku małej wiary jesteś tylko małym karierowiczem ….TAK o tobie…MYŚLĘ…….

 26. ……CHRYSTOFER…….i jego zastepcy chcą wrobic biedną ksiegową nie daj się KOBIETO,,,,,,

 27. Panie Czarnecki a znam Pana niech Pan nie robi z siebie DYKTATORA…mineły te czasy ….PAN żerujesz na pracy kolegów …czy to Honrowo…no nie wiem.Ale Pani REDAKTOR WALKOWIAK pomoże Pana kolegom …o ile ich masz Pan. Pana oszustwa nie mogą byc wzorem dla innych kanciarzy…. P….Czarnecki chciałbym usłyszec z ich ust dobre zdanie o Panu chyba bym nie usłyszał może tylko od tych..ZASTRASZONYCH…IPana małych zastepców…Pani REDAKTOR WALKOWIAK..wielki SZACUN…. dla Pani pracy …..i proszę tego tematu nie zaniechac a P .Czarnecki niech się opamięta i nie chwali znajomościami bo sprawa może odbyc się w Poznaniu….

 28. Czarnecki nie robi z siebie DYKTATORA , ON NIM JEST i dla niego te czasy nie minęły ON nadal w nich żyje i tak się czuje.Są taksówkarze,którzy pamiętają Czarneckiego z innego zrzeszenia i nie jest to zrzeszenie taksówkarzy. Honoru on nigdy nie miał i z całą pewnością nie będzie miał.Dziwie się tym ludziom „znajomością” że nadszarpują swoje dobre imię i zajmowane stanowiska.

 29. TAKSÓWKARZE…nie dajcie sie pomiatac,,b.ORMOWCOWI…jaki to z niego prezes to osoba bez ….honoru….ale z wielką ambicją pomiatac ludzmi stare nawyki zostaly . Prześwietlic go b,,,b..dokladnie a wtedy zobaczycie czy to P. ksiegowa jest winna..On i swoich zastepców o ile cos wiedzieli o jego przekretach załatwi .PRZEKONACIE…się. CHRYSTOFER,,,, w końcu masz władze spełniły sie twoje wielkie marzenia jesteś spełnionym człowieczkiem. nisko b,nisko upadleś..ALE mi prezes… Jesteś zakałą wszystkich ,,,PREZESÓW,,,,,Czy do ciebie dociera to że tyle krzywda ludzi która wyrządzasz cię ZAŁATWI….i oby tak się stało……życzę ,,,ci TEGO……

 30. Jak załatać dziurę finansową w Zrzeszeniu i jego agendach?Prezio i jego świta znależli odrazu pomysł i zaczęli jego realizację:
  1.Zawiesić śmiałków,którzy ośmielili się donieść o domniemanym przestępstwie.
  [składki muszą płacić-kasa wpływa]
  2.Przyjąć z łapanki nowych członków.
  [ci wniosą pewną sumę a zanim otworzą im się oczy,wiele stracą]
  3.Wydalić śmiałków j/w.
  [wydaleni nie otrzymają zwrotu ekwiwalentu członkowskiego-kasa rośnie]
  4.Wydalać i przyjmować- KASA rośnie-BIZNES się kręci-oto dewiza ZTP!

  Takie praktyki stosowane są odkąd nastał samozwańczy prezio!
  Wystarczy przyjrzeć się dokładniej ciągłej rotacji członków Zrzeszenia z Zielonej Góry i wyciągnąć wniosek że za sprawą tej osoby jest to najbardziej skonfliktowana grupa taksówkarzy.Próbę skłócenia środowiska i przeniesienia
  konfliktów usiłowano przenieść również na inne korporacje w mieście.
  Wydaleni wcześniej przez prezia ,znależli swoje miejsce w konkurencyjnych korporacjach,gdzie zawsze mają prawo do swojego zdania,a czy poparte większością,to już inna sprawa,ale nigdy za to nie zostają wydaleni.O tym decydują wszyscy członkowie,
  bo w grę nie wchodzi KASA,ale MĄDROŚĆ,której brakuje DYKTATOROM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 31. Fakty z ostatnich dwudziestu siedmiu dni.Dzień 30 września Czarnecki opowiada na walnym zebraniu członkom RCT Taxi, że ma miejsce malwersacja firmowych pieniędzy i publicznie oskarża p. Ksiegową o kradzież [pod jej nieobecność-dlaczego/.Padło pytanie czy o fakcie zgłosił do prokuratury Czarnecki powiedział,że dzwonił-kłamał ponieważ dzwonił dopiero 04 pażdziernika.Tylko dlatego zadzwonił bo nie spodziewał się takiej reakcji członków RCT.Na walnym zebraniu proponuje po 300zł dodatkowej opłaty tworzy listę na którą zbiera pieniądze a między czasie przyjmuje nowych członków niewygodnych zawiesza a następnie usuwa.Za co usuwa ano za to,że sami zgłosili sprawę do prokuratury.Panie Guliński to Pan w audycji powiedział,że zgłosić fakty do prokuratury to każdego prawo i obowiązek.Czarnecki wie kto był kto zgłosił-pewnie był u wróżki……………skąd ma takie wiadomo,,,sci?

 32. PANOWIE DELEGACI W WAS NADZIEJA A ZARAZEM OGROMNA PROŚBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro to jest 28.10.2010 o godz.13:00 w restauracji WRZOS nastąpi sądny dzień. Myślę,że Panowie Delegaci pomyślą o tych taksówkarzach nękanych przez komendanta i uwolnią ich od tego dyktatorskiego reżimu. Z poważaniem taksówkarze zielonogórscy.

 33. BRAWO PANOWIE DELEGACI Z RADIA BACHUS jako jedyni potrafili się przeciwstawić komendantowi,ale w sześciu nie jesteście w stanie nic zrobić.SZKODA!!! DLA WAS WIELKI SZACUN !!!! DLA MNIE JESTEŚCIE WIELCY.

 34. Komendancie…Czarnecki….ładnie to płacic z nie swoich pieniedzy tzw…delegatom z innych miast …….przyznaj sie ile to było słuchy chodzą że……180 zł. A mialeś zgodę wszystkich taksówkarzy korporacji aby tak postapic. To ich pieniądze…….Zapomnialem..ty jesteś……prezesik a reszta to od przynoszenia pieniedzy.Jak patrzę na ciebie na dworcu w czasie twoich wizyt TO bierze mnie OBRZYDZENIE,,,, Na zebraniu daleś ciała,,,,,,

 35. 28.10 2010r stało się to,na co nie macie siły!
  Jak można udzielić absolutorium członkom Zarządu którzy publicznie przyznali się
  że nie mają pojęcia o zarządzaniu,na niczym się nie znają,bo tylko taksówkarzami.
  Jak można im ufać-skoro toczą się postępowania w sprawie popełnienia przestępstwa?Jak będziecie wyglądać,jeżeli zostanie komuś postawiony zarzyt jego popełnienia?
  Teraz śmię mieć co do tego wątpliwości gdyż daliście prezesowi glejt, którym z pewnością posłuży się w prokuraturze [jego stary,sprawdzony chwyt]

  „JA NIE CHCEM-ALE MUSZEM” co czynił to już dużo wcześniej,w innych sprawach.

  Dodam jeszcze że,jak się ma czyste sumienie i nic do ukrycia,to nie zamyka się drzwi przed mediami,pewnie prezes chciał w ten sposób pozbyć się świadków
  swoistej elokwencji i kultury,dodatkowo wprowadzając jeszcze zakaz kontaktów z mediami dla swoich członków!

 36. I wielka szkoda,że media tego nie mogły usłyszeć.Dziwne jest to ,że Czarnecki swojego gościa mógł zaprosić i nikt nie mógł temu zaprzeczyć!!!

 37. Złotówy z city UWAGA!!!!! Komendant ze świtą na bazie coś radzi!!! Delegaci nie usunęli siedmiu wspaniałych z ztp to trzeba coś pomyśleć w city.

 38. Zawieszeni są odwieszeni! [z zakazem kontaktów]
  Jest to czysty zabieg socjotechniczny,stosowany przez nich od dawna.
  Trwają czynności dochodzeniowe-więc nie wypada wychodzić przed orkiestrę.
  Jest to ucieczka przed odpowiedzialnością za bezpodstawne wykluczenia.
  Czekamy na następne kroki!

 39. Szkoda,że Czarnecki nie wpuścił Pani redaktor na zebranie,ani nie udzielił wywiadu,kiedyś nie trzeba było go zapraszać bo sam się wpraszał,a jak już się udało wkręcić to był bardzo dumny.A tyle ciekawych żeczy było poruszonych,stary regulamin z nowymi punktami , podpunktami i podpunktami do tych podpunktów .Wszystkie te punkty i podpunkty mówią o działaniu na szkodę radia.Więc ta siódemka,która chce coś zmienić nie jest w stanie bo każdy ich krok jest działaniem na szkode radia.Czyli dalej jest prawo dyktatury.

 40. Tak Panie prezesie, śledzę sprawe od kilku tygodnii co widzę: stawki należności za przejazd uległy zmianie, czyli podrożało. Oczywiście dla załatanie budżetu ktoś za to musi zapłacić i jest nim klient. Wstyd Panie prezesie, zrobił Pan to po cichutku nie zamieszczając o zmianie stawek w lokalnych mediach . W obecnej sytuacji jesteście najdroższymi korporacjami w mieście. Przeanalizowałem wszystkie korporacje w mieście jakie mają stawki. Najtańsza korporacja tj. BIS, CZERWONE KOGUTY i HALO TAXI, natomiast wy jak już wcześniej wspomniałem jesteście najdrożyszmi korporacjami czyli CITY TAXI i RADIO TAXI BACHUS. Narobi sie bałaganu w firmie, a poźniej szuka się wyjścia sytuacji w klientach. Wobec powyższego dziekuję Panu za 10 lat wspołnej współpracy i myślę, że jak to porzeczytają pozostali Pana klienci to tak samo jak ja podziekują wam za współpracę ponieważ jesteście krętaczami i mataczami. Dziekuję i do widzenia.

 41. Do Pani redaktor Walkowiak. Pani redaktor proszę nas nie opuszczać, proszę z tych komentarzy wyciągnąć wnioski, bo ten człowiek to zakała taksówkarza. Podnosi stawki, zmusza nas do płacenia, bo szuka pieniędzy, które musi zwrócić. Na obecną sytuacje zostało podniesione „stała” ze 100 na 120 zł. W przyszłym miesiącu mają być podniesione impulsy. To jest własnie łatanie dziury budżetowej. A wystarczy przejechać sie do Świdnicy i zobaczyć tą dziurę budżetową.

 42. dobry wieczór,słucham,i o to mój komentarz,zawiniła ksiegowa,członkowie dopominając sie o wspólną własność zostają potraktowani niczym przestepcy,,życie bywa czasem gorsze niż sie wierzy

 43. Zarządy ZTP, City, Bachus zawiniły nie pilnując pieniędzy płaconych przez członków.
  Ich pieniędzy księgowa nie ukradła, bo nic nie płacili.
  Ciekaw jestem, czy zaczną opłacać pełne składki jak pozostali Członkowie.
  Na takie rozwiązanie pewnie nie mają chęci i pomysłu.

 44. a czy ktos pomyslał w tym całym zgiełku o Paniach z bazy? Przecież to one tak naprawde zostały okradzione. 16 miesiecy niepłaconych składek w ZUS!!! I zadna z nich nie usłyszała jeszcze słowa „przepraszam”.Nie mówiąc już o jakichś słowach wyjaśnienia. Wojna wojną a panie z bazy dalej pracuja za najniższą krajową.

 45. Komu potrzebne ich pieniądze ???, to tylko ok. 2000 zł miesięcznie.
  [b]Pożądne Firmy mogą dawać prezenty nie znającym się na księgowości.[/b]

 46. brak słów żeby to opisać.’przecież ja nie popełniłem żadnego błędu’ mówi prezes pajac umywając swoje brudne ręce od wszystkiego.oby się tylko nie wywinął

 47. komendant swoje.Zaczal czyscic u siebie w radio.Wyrzuca najbardziej niewygodnych.Bez uzasadnienia.Czuje,ze mu sie ogon pali.Prostackie zachowanie.Ale co sie mozna spodziewac po takim pseudo-czlowieku.

 48. Witam . Ten śmieszny człek znowu obrósł w piórka.Jestem ciekaw kto mu tyle dodał otuchy,że zaczął znowu usuwać nie wygodnych ? Może Święty Mikołaj?

 49. Kochana pani redaktor.Slynie pani a tego,ze jezeli za cos sie pani weznie , to konczy sie sukcesem.Czy cos pani dziala w sprawie taksowkarzy?Po artykulach z gazet i po rozmowach z taksowkarzami to Czarnecki dalej szaleje.Smieje sie z Pani.Dumny jak paf chodzi po postojach i sie cieszy,ze nic mu nikt nie zrobi.A sianka jak nie bylo tak nie ma.

 50. U schyłku ubiegłego roku, próbowano odwołać przewodniczącego zarządu Radia Taxi Bachus. Powód? Wielu z nas sądzi, że stał się on niewygodny dla zarządu ZTP, gdyż sprzeciwia się płaceniu długów które rzekomo zrobiła księgowa. Trzymaj tak dalej Jacku, masz duże poparcie członków Bachusa.

 51. Trzeba go na taczkę i wywieść z miasta !!!
  Dziwię się Wam Panowie, tylu chłopa a nie potrafią zrobić porządku z jednym typkiem.

 52. No i nawojował Jacek. Nie ma go już w szeregach ZTP a co za tym idzie w Radio Taxi Bachus. Jestem ciekawy ilu jeszcze poleci, czuję się zastraszony.

 53. no doszły mnie słuchy, że taksówkarze ze świebodzina wzięli spraway w swoje ręce i poszli w długą z bachusa, brawo panowie, tak trzymać, a kolegom z zielonej góry życzę takich jaj jak świebodziniakom :)
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz