Orlice i Leniwce – reportaż Małgorzaty Nabel

11:58

30 czerwca 2011

Małgorzata Nabel-Dybaś

dziennikarz działu artystycznego (tel. 68 455 55 45). Z radiem związana jestem od 97r. Chodzę swoimi drogami i czasem omijam przeszkody. Trudno się ze mną zaprzyjaźnić chociaż nigdy nie mam dystansu do moich bohaterów. Lubię słuchać muzyki w nissanie i zazwyczaj wtedy przyśpieszam. Ale nie boję się Policji, bo to porządne chłopaki. Zjem i ostrygę i ośmiornicę, ale najbardziej lubię rozpuszczony ser (ale nie rozbestwiony, bo mógłby uciec z talerza). Nie cierpię, kiedy ktoś w sąsiednim pokoju wali w klawisze pianina jak opętany. Moja praca kojarzy mi się z podróżą, która bywa niebezpieczna, ale w gruncie rzeczy dobrze się kończy. Zawsze też chciałam samodzielnie latać, jednak na razie jest to nieosiągalne marzenie. Dlatego często patrzę w niebo. I tyle o mnie.

(Visited 128 times, 1 visits today)

„Orlice” to grupa dziewczyn grających w piłkę… nożną. Mimo że mieszkają w małej miejscowości, są czasem obiektem zazdrości, bo  są szczupłe, wysportowane i zajmują się dyscypliną zarezerwowaną dla męskiej części. A mogłyby przecież nic nie robić.

 

druzyna Agaty Firlej

 

„Leniwce”? To cała reszta, która z różnych przyczyn woli spędzać czas raczej w pozycji siedzącej.
Coraz głośniej mówi się o problemie otyłości wśród dzieci i młodzieży. Styl życia „przed komputerem” nie sprzyja aktywnemu i zdrowemu funkcjonowaniu. Co zrobić, żeby zaszczepić w młodzieży chęć do ruchu?

 

Tomasz Piorun wręcza dyplomy

 

Posłuchaj audycji:
[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2011/06/30-orlice-i-leniwce.mp3|titles=Orlice i Leniwce]
zajecia sportowo rekreacyjne

Zajęcia sportowo rekreacyjne w Świebodzinie.

(Visited 128 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz