Nie wrócą te lata

19:55

28 listopada 2017

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

(Visited 1 041 times, 1 visits today)

W lipcu, w listopadzie czy grudniu ….ten dzień obchodzimy kilka razy w roku. Dziś przypada jeden z takich dni.  28 listopada obchodzimy  Światowy Dzień Pocałunku. Naukowcy obliczyli, że ciągu życia całujemy się…. 2 tygodnie.

Książki wieczoru:

20.30  

Irena Jarocka  Nie wrócą te lata. Autobiografia i Listy Do Męża. Prószyński i S-ka

21.30  Znaleziony obraz

Zapraszam do 22.00

(Visited 1 041 times, 1 visits today)

13 myśli na temat “Nie wrócą te lata”

  1. Dobry wieczór , zaległe serdeczne pozdrowienia przesyłam i całuski też :) o szczęściu i teraźniejszości pomyślę jutro za przykładem Scarlett Ohara . To były pocałunki i ten fascynujący Rhett Butler ,oj pamiętam , czytało się i oglądało i przeżywało to miłosne zauroczenie ..

  2. Oj tam Ingrid Bergman i Humphrey Bogart i Casablanca , tam też były pocałunki niezapomniane i wzorcowe :) i wiele innych ale te z filmu- Przeminęło z wiatrem- były chyba popularne na większą skalę , siła kina w czasie II wojny światowej i potrzeba innego spojrzenia na świat nawet przez pryzmat wojny , innej ale też tragicznej .

  3. Pocałunki i nic do stracenia czyli coś jakby Skaldowie razem :)

  4. A – Love Story- KLASYKA , najsłynniejszy melodramat , historia miłości bez dobrego zakończenia , pocałunki i muzyka , piękne i dalej wzruszają , eh…

  5. Gondolierzy znad Wisły i Wymyśliłam Cię , no może jeszcze piosenka śpiewana w duecie z Marianem Zacharewiczem Kocha się raz ,jakoś tak bardziej zaległy w mojej pamięci :)

  6. -Środek mojego świata- PIĘKNE SŁOWA ,ilu mężczyzn tak określi swoją ukochaną ?

  7. Wymyśliłam cię nocą przy blasku świec ……. ta lekkość muzyki i słowa takie od serca :) tak to czuję :)

  8. Kiljański ? no a myślałam że , Perfect , ładne i miłe dla ucha..

  9. A -Jej portret – niezapomniany z muzyką Nahornego śpiewana przez Bogusława Meca , piękna też

  10. I to jest to , ludzie przechodzą do pamięci potomnych tym co po sobie zostawią , dzieła życia , muzyka słowem ubrana i pięknem nam przywołuje z pamięci uczucia i zdarzenia ważne i najważniejsze , to zostaje po ludziach , taka forma nieśmiertelności.

Dodaj komentarz