Lubimy czytać

19:55

23 stycznia 2018

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

(Visited 1 326 times, 1 visits today)

Są takie książki, o których chce się rozmawiać. Zawsze warto do nas dołączyć.

20.30 Wirginia C. Andrews Mroczny las

     John Irving Czwarta Ręka

 

  Colleen Faulkner  Julia i jej córki

Wydawnictwo Prószyński i S-ka

21.30 Podobny obraz

Wydawnictwo Znak Horyzont

 

(Visited 1 326 times, 1 visits today)

16 myśli na temat “Lubimy czytać”

 1. Czytamy książki , nawet jeśli mniejszość czyta mniej , więcej , to jednak czytający nadrabiają , wyrównują poziom i mamy czytelnictwo takie jakie mamy. Chyba nie takie złe jak nas straszą .

 2. Dzisiaj widzę że jest duuży wybór , smakować można różnorodność tematów .

 3. Nigdy nie jest za późno na przeczytanie książki , wracamy czasem do niektórych i próbujemy odczytać na nowo , inaczej . Co innego w fabule wydaje się ważne i ciekawe ,powroty do źródeł ,też takie lubię .

 4. Gdzie oni są?
  Ci wszyscy moi przyjaciele -ele-ele-ele-ele-ele
  Zabrakło ich
  Choć zawsze było ich niewielu -elu-elu-elu-elu-elu

  Schowali się………………..- są,są ,nasłuchują :)-dobry wieczór

 5. Odkryłam na nowo muzykę francuską , klasyczne piosenki w wykonaniu French Latino , piękne ,klimatyczne na zimowe wieczory odpowiednie , rozgrzewające rytmy .. A czytam ostatnio reportaże ,krótsze formy ale bogate w treść .

 6. Dzisiaj nie mam szczęścia ale cieszę się że inni słuchacze mają możliwość wzbogacić swoje ksiazkowe doświadczenia… oraz biblioteczki .

 7. O bardzo się cieszę , dziękuję za -znajomość – dzisiaj miałam zaliczyć stomatologa w Poznaniu /z synem/ ale anestezjolog się rozchorował , kolejny termin i czas oczekiwania w emocjach , zawsze to są jakieś przeczucia , różne , oj , tak..

 8. Alosza Awdiejew , lubię bardzo – ma ciekawe spojrzenie na współczesną Polskę i tak w ogóle świat , pisze , śpiewa i uczy ,

 9. Jeśli chcesz spotkać szczęście wyjdź mu na przeciw , słowa tylko a może prawda . Dziękuję za wieczór z książką w towarzystwie dobrej muzyki . Pozdrawiam cieplutko i dobrej nocy :)

Dodaj komentarz