Rekonstrukcja

11:50

25 października 2017

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

(Visited 1 006 times, 1 visits today)

Dziś mijają dwa lata od ostatnich wyborów parlamentarnych. Zbliża się także dwulecie istnienia rządu. Dyskusje, domysły, spekulacje, informacje. Jedno jest pewne. Będzie rekonstrukcja w drużynie premier Beaty  Szydło.

Kto z ministrów powinien zostać, a kto odejść?

Telefony do studia  68 3242255   801327462

 

(Visited 1 006 times, 1 visits today)

21 myśli na temat “Rekonstrukcja”

 1. Mój ogromny plus wędruje do p. minister Elżbiety Rafalskiej. Budzi we mnie zaufanie, co jest ważne jeśli chodzi o polityka w tych czasach. Szanuję ją za całokształt dotychczasowej pracy.

 2. Żądam i to zdecydowanie powrótu do rządu Tuska, Radka Sikorskiego, Kopacz,N Niesiołowskiego i całej tej kliki od Sowy…
  oczywiście z ks.Sowa na czele;-)

 3. z ministrów na 100 % antoni macierewicz, waszczykowski i morawiecki. pierwszy nas pcha do wojny z rosją, drugi reprezentant wszystkich tylko nie polski np. wpadka z san escopbar, a trzeci tak bajeruje , że z deficytu robi się nadwyżka budżetowa – pozdrawiam serdzecznie wszystkich i z osobna

 4. Wszystkich wyrzucić.To rząd ,który sieje nienawiść.Sondaże Pani prowadząca to robione są pod tę władzę w środowisku moherów bo.tylko oni ich popierają.

 5. Ludzie jak przestaniecie oglądać TVN to Wam się od razu nastrój polepszy, ja przerzuciłam się na Polsat, bo jest bardziej obiektywny. Media są opiniotwórcze ale to co sie dzieje to jakaś masakra.
  I mam taką opinię, że ogólnie rząd jest dobry i zmierza w dobrym kierunku. A jak któryś z tej ekipy się nie sprawdza to na pewno poleci. I dobrze.
  PS Głosowałam na PO ale juz tego nie zrobię.

 6. Boję się,boję…boję ….przed chwilą wieszczyla zaKODowana zwolenniczka POprzedniej władzy…i powiedziała, by było tak jak było…homo sovieticus!!!…w najczystszej formie!!!

 7. Nie chcę wypowiadać się na temat wypowiedzi Pana Stanisława z szacunku do jego wieku.

 8. Dzień dobry, jakość życia poprawiła się w niektórych sferach społeczeństwa ale jest duże ale .Życzyłabym sobie polityków za których nie będę się musiała wstydzić , obietnice wyborcze będą miały sens i szanse realizacji a jest tak jak jest , jesteśmy narodem podzielonym . Może nowe wybory dadzą jakąś nadzieję i pole do zmian na lepsze. Pozdrawiam.

 9. Może w ramach rocznicy funkcjonowania rządu lepiej wystawić ocenę opozycji? Jeżeli ktokolwiek podburza i dzieli Polaków, to tylko oni. Rzucają kłody pod nogi i skarżą się na suwerenny i demokratycznie wybrany rząd na forum międzynarodowym. Polak Polakowi wilkiem. Wszyscy którzy walczyli za wolną Polskę teraz spaliliby by się ze wstydu że naród utrapiony dręczy element, który kabluje do naszych byłych oprawców fałszywych sojuszników.

 10. Popieram mniej mediów ,które zostały założone przez TW

 11. Pani Redaktor dedukuję słowa piosenki/melodia santa lucia/
  Nie da Ci ojciec nie da Ci matka
  tyle co da Ci Szydło Beatka
  Kaczor z Orbanem Unię robija a nad nami czuwa santa policyja

 12. Jest lepiej , osiem godzin rehabilitacji dla dziecka z MPD , dorosłe dziecko nie ma takiej w żadnej ilości godzin , trzeba szukać poprzez fundacje albo samemu opłacić , to tylko cząstka potrzeb takich osób .

 13. W kontekście nieugiętej postawy rządu w sprawie rezydentów, przypominam słowa premier Szydło: „wystarczy nie kraść a starczy na wszystko”. Odwagi Pani premier!

Dodaj komentarz