Priorytety Mateusza Morawieckiego

11:55

13 grudnia 2017

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

(Visited 961 times, 1 visits today)

 

Rząd Mateusza Morawieckiego otrzymał wotum zaufania. W wygłoszonym wczoraj expose nowy premier nakreślił wizję modernizacji Polski. Mówił o gospodarce, ale i o polskich rodzinach, tożsamości i jedności Polaków.

Przedstawiciele zjednoczonej prawicy mówią o najlepszym expose od lat, a opozycja o miałkim i pozbawionym konkretów.

Jak Państwo odbierają zapowiedzi nowego premiera? Czego w nim, państwa zdaniem zabrakło, a czego było za wiele? Co ma szanse na realizację, a czego w ciągu najbliższych dwóch lat nie uda się zrobić?

Telefony do studia 68  3242255    801327462

(Visited 961 times, 1 visits today)

12 myśli na temat “Priorytety Mateusza Morawieckiego”

 1. nie słuchałem ,lecz mam wielkie pragnienie by Pan Morawiecki był premierem rządu polskiego a nie rządu partyjnego,,by zmienił nastawienie urzędników do podatników.

 2. Wreszcie..kolejny rząd nadziei i rozwiązywania zwykłych problemów ludzi.. BRAWO!!!!… wszystkie priorytety zostały tam uwzględnione…i to wbrew UBywatelom, koderkom i kodziarzom oraz agentom wpływu jak pan Kramek i ten włochaty ubek , który ubliżał tej młodej dziennikarce…Amen!

 3. Dzień dobry. Co się zmieni? Nic się nie zmieni,bowiem Rząd został ten sam i jest ubezwłasnowolniony przez naczelnika Kaczyńskiego.No poza jednym, odwołani i powołani ci sami ministrowie wezmą trzy miesięczne odpowiedzi.

 4. Dajmy się Panu Morawieckiemu wykazać. Jeszcze nie zaczął pełnić swojej funkcji a opozycja już na nim kołki ciosa, że będzie złym premierem, że i tak steruje nim Pan Kaczyński…etc.
  Opozycjo proszę się nie martwić, ale Pan Morawiecki jest w miarę niezależną osobą i nie da się podporządkować Panu Kaczyńskiemu. Opozycjo proszę tylko nie przeszkadzać rządowi oraz premierowi, bo od 2 lat tylko siejecie zamęt i przeszkadzacie rządowi w podejmowaniu dobrych decyzji. Nie macie pomysłu na rządzenie (bo nie macie!!!) to się spakujcie i rozwiążcie swoją partię, która nic rzeczowego nie wnosi do Sejmu tylko niszczy i dzieli społeczeństwo. To nie PIS dzieli ludzi, to Opozycja, która kłamie i kłamie ciągle.

 5. Co ciężko cytować bo nie odpowiada linii POlitycznej pani redaktor

 6. hmmm…. W swoich priorytetach Pan Morawiecki powinien skupić się od bezrobocia , nie mówmy że wszyscy mają pracę w tym kraju … nie będę komentował jak to jest w naszym urzędzie pracy – bo szkoda słów ( być może będzie kiedyś temat na o rzędach pracy ,się wypowiem jak to jest u nich ) .Drugie zająć się umowami o śmieci ( umowa o dzieło) nie może tak być na budowach i innych gałęziach przemysłu , nieważne że na czarno ,to się ma stawkę większą to zależy u jakiego prywaciarza robisz.Trzecie zmniejszyć podatek VAT to pierwotnej wartości.Ogólnie mówiąc najpierw nasze wewnętrzne sprawy a potem wizerunek zewnętrzny (unia europejska) bo unia europejska to tylko martwi się o prawo u nas bo w końcu ludzie skromni będą mogli dochodzić swoich praw to ją boli.Pytam się!!!! Unio europejska dlaczego nie jesteśmy traktowani na równi .Czwarte powinien trochę się zainteresować ludźmi , którzy mają bardzo małe renty czy emerytury chodzi mi tu poniżej 800zł np.Dalej Polepszenie jakości życia w naszym kraju.Mógłbym też jeszcze wiele wymieniać ale to takie moje tylko zdanie .I na końcu w czasie stanu wojennego stacjonowały bwp-1p(BOJOWY WÓZ PIECHOTY) ,T-55,brdm-2,SKOT.

 7. Znam gościa który był z tego dumny że w stanie wojennym jako młody uczeń szkoły policyjnej w Poznaniu pałował solidarność to to chyba teraz wielbiciej i członek totalnej pozycji!?

 8. Panie Togugawa vel Antoni co jak co ale te dane wojskowe ma się jednak w małym paluszku jako były…

 9. Mówienie o radzieckiej interwencji w 1981 roku to powielanie propagandy junty Towarzysza Jaruzelskiego. Odsylam do stenogramów rozmów Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Zwiázku Radzieckiego, które w latach 90. ubieglego wieku zeskanowal Wladimir Bukowski. Polecam tez wspomnienia marszalków Brezniewa: Kulikowa i Ustinowa. Prosze przeczytac notatki Antrochina. To Jaruzelski na poczatku grudnia 1981 roku latal do Moskwy i prosil o „bratnia” pomoc, ale sie jej nie doczekal. To slowo PROSIL w gorzowskiej katedrze akcentowal ksiadz proboszcz Zbigniew Samociak podczas mszy swietej w intencji ofiar stanu wojennego.

 10. Pani Grażyno wszystkiego dobrego , pozdrawiam serdecznie , dziękuję za to co było ..

Dodaj komentarz