Lubuskie Forum Radia Zachód

18:13

30 września 2017

Redakcja Internetowa

(Visited 685 times, 1 visits today)

Gośćmi Bogdana Sadowskiego byli: Władysław Dajczak (PiS), Jan Świrepo (PSL), Władysław Komarnicki (PO), Wadim Tyszkiewicz (.Nowoczesna), Marcin Jelinek (Kukiz ’15) oraz Bogdan Bakalarz (Polska Razem – Zjednoczona Prawica).

Oto zapis dyskusji:

(Visited 685 times, 1 visits today)

2 myśli na temat “Lubuskie Forum Radia Zachód”

  1. Władysław Dajczak totalnie góruje intelektem nad resztą towarzystwa.

  2. Być może kanclerz Angela Merkel ma niewielką domieszkę krwi wielkopolskiej, ale bardzo niewielką. Wielkopolanie nie są takimi nieudacznikami. Szwajcarska gazeta „Basler Zeitung” uważa, że Angela Merkel zamiast rozwiązać kryzys euro, „pokryła kraj wiatrakami i modliła się wraz z Zielonymi do Słońca. […] Politycy, którzy poruszają się z ochroną, importują przestępczość i terroryzm do naszych krajów. […] Niby rozsądni mężowie stanu pozwalają na całkowitą przemianę naszych społeczeństw, nie bacząc na to, że może nam to przynieść wojny domowe, niektórzy politycy, jak Merkel, forsują tę przemianę nawet celowo, nie pytając nikogo o zdanie.” – Czy to jest aby dobre dla Polski?
    https://wpolityce.pl/swiat/360211-basler-zeitung-o-merkel-siala-wiatr-i-zebrala-burze-gdyby-pani-kanclerz-miala-choc-odrobine-rozumu-podalaby-sie-do-dymisji

Dodaj komentarz