Krzysztof Kołcz

08:52

18 stycznia 2018

Grażyna Karpińska

(Visited 688 times, 1 visits today)

Z dyrektorem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego LUW rozmawia Bogdan Sadowski

(Visited 688 times, 1 visits today)

Jedna myśl na temat “Krzysztof Kołcz”

  1. WYDARZYŁO SIĘ W POLSCE (Memento)
    17 stycznia 2018 roku, w czarną środę, doszło w Warszawie do niespotykanego aktu wandalizmu. Gdy grupa około 1500 maszerujących osób dotarła pod główną siedzibę polskiej partii – Prawa i Sprawiedliwości – kończąc swój oficjalny protest, nastąpił zwyrodniały atak. Ktoś w akcie nienawiści i agresji oblał zuchwale część budynku czerwoną farbą.
    Ten zwyrodniały, haniebny zamach należy potraktować jako przejmujące grozą MEMENTO. Dziś dewastacja budynku i farba – jutro być może mordy polityczne na Polakach z Prawa i Sprawiedliwości oraz krew spływająca po ulicach polskich miast… Wczorajsze ponure wydarzenie nasuwa upiorne skojarzenia. To bulwersujące nawiązanie do najbardziej haniebnych ekscesów antydemokratycznych w dziejach Europy, przywodzące na myśl choćby niesławnej pamięci noc kryształową w hitlerowskich Niemczech.
    Władzo, trzeba reagować! I to zdecydowanie, niezwłocznie, skutecznie. Mieliśmy już mord polityczny na pracowniku biura Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi, dokonany przez antypisowskiego fanatyka Ryszarda C. (byłego członka PO odsiadującego dziś wyrok w więzieniu). To się nie ma prawa powtórzyć w demokratycznym państwie prawnym!
    PS Nie rozstrzygam tu, że organizatorzy marszu ponoszą jakakolwiek odpowiedzialność za dokonany antydemokratyczny zamach, że są na przykład inspiratorami tego haniebnego aktu przemocy. Żywię za to nadzieję, a nawet tego się jako obywatel i podatnik domagam, że sprawę dogłębnie zbadają i sprawiedliwie osądzą powołane do tego służby i organa.

Dodaj komentarz