Helena Hatka

09:13

30 stycznia 2018

Grażyna Karpińska

(Visited 853 times, 1 visits today)

Z członkiem zarządu krajowego Porozumienia rozmawia Bogdan Sadowski

(Visited 853 times, 1 visits today)

10 myśli na temat “Helena Hatka”

 1. te same nazwiska, te same stanowiska tylko nazwa partii jakby inna :D chyba marne szanse, że coś się w tym kraju zmieni na lepsze

 2. „Polityczny Odkurzacz” – znakomite porównanie dla partii Gowina. Trzeba tylko uważać, co się wciąga, bo jak się dostanie w wiatrak, to smrodu będzie nie do wytrzymania.

 3. Helena Hatka, to jest przecież twarz rządu Platformy Obywatelskiej w Lubuskim!

  Helena Hatka w zarządzie krajowym partii pokazuje słabość kadr partii Gowina. Niestety, PiS samodzielnie nie może rządzić i jest skazany na koalicjantów trochę lepszych i trochę gorszych. Lepszym koalicjantem jest partia Ziobro, a gorszym partia Gowina.

 4. Szanowna pani Hatko, nie chodzi o ilość zachorowań na raka, tylko chodzi o gwałtowny wzrost ilości zachorowań na raka zamiast spadku tych zachorowań i nietypowo szybki przebieg choroby nowotworowej. Niech pani sobie przypomni, czy nie wydała pani pozwolenia, na przykład na jakąś fabrykę kleju, czy innego świństwa, tam gdzie jej nie powinna być? Czy nie wydawała pani pozwoleń na składowanie odpadów niebezpiecznych, tam gdzie takich odpadów nie powinno być? Czy nie powołała pani Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska, który przekraczając swoje uprawnienia kwestionuje rakotwórcze działanie silnie rakotwórczych odpadów oznaczonych w całej EU jako niebezpieczne i pozwala na ich składowanie w miejscach do tego nieprzeznaczonych?
  http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/sulecin/art/7902106,a-jednak-ta-droga-truje,id,t.html

 5. Pani wojewoda Helena Hatka wiedziała, że mpzp jest sporządzony niezgodnie z ustawą, gdyż jest finansowany przez osobę prywatną. Wiedziała, że skutkuje to tym, że mpzp nie uwzględnia obszaru Natura 2000 na tym terenie, a mimo tego opublikowała mpzp w dzienniku urzędowym. Jest więc w pełni odpowiedzialna, za obecne niszczenie obszaru Natura 2000 PLH080073. Powołany przez panią Hatkę Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska latami nie umieszczał na tym obszarze tablic informacyjnych. Umieścił dopiero gdy został przymuszony i to też w odwrotnym kierunku do obszaru niszczonego objętego mpzp znajdującego się w całości na terenie Natura 2000.

 6. Muszę się wytłumaczyć, dlaczego piszę tak dużo na temat pani Hatki. Wynika to z mojego poczucia winy. Gdy pojawiła się pani Hatka w Lubuskim, ja byłem tym, który ją na forum GW wspierał. Pisałem, że trzeba dać szansę bezpartyjnemu fachowcowi. Tymczasem pani Hatka szybko okazała się być partyjnym niefachowcem. Dlatego uważam, że to właśnie ja powinienem teraz zabrać głos. Pomyliłem się. Wybaczcie mi.
  https://www.youtube.com/watch?v=72EJXP8hE_o

 7. „Za pieniądze można sobie wielu przyjaciół kupić,
  ale rzadko który jest wart swojej ceny.” – Josephine Baker

 8. „Za pieniądze można sobie wielu przyjaciół kupić,
  ale rzadko który jest wart swojej ceny.”
  Brawo nicelus! Myśl przewodnia programu 500+

Dodaj komentarz