Unia vs. Falubaz – potem wielka feta w Zielonej Górze

09:01

26 września 2010

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

(Visited 19 times, 1 visits today)

Dziś rewanżowy mecz finału żużlowej ekstraligi. Falubaz Zielona Góra zmierzy się w Lesznie z Unią. Przypomnijmy, w pierwszym spotkaniu w Zielonej Górze zdecydowanie lepsza okazała się Unia wygrywając 51:39 i bliżej tytułu mistrzowskiego jest drużyna z Leszna.

Falubaz, by obronić złoty medal, musi odrobić 12-punktową stratę. Trener Falubazu Piotr Żyto stwierdził, że nasz zespół postara się powalczyć w Lesznie o jak najlepszy wynik i nie odda Unii tytułu mistrza Polski łatwo.
[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/09/piotr-zyto-jeszcze-wierze.mp3|titles=Piotr Żyto – jeszcze wierzę]
W Falubaz wierzy prezes naszego klubu Robert Dowhan. Według niego nie można skreślać Falubazu przed meczem choć Unia jest rzeczywiście blisko tytułu mistrzowskiego.
[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/09/robert-dowhan.mp3|titles=Robert Dowhan]
Początek meczu Unia – Falubaz o godzinie 19.00, na transmisję zapraszamy do Radia Zielona Góra.

Przypominamy też, że po meczu, pod Centrum Biznesu odbędzie się wielka feta kończąca tegoroczny sezon, na której powitani zostaną nasi żużlowcy. Na scenie będą występy zespołu Samowar oraz chearliderek z Wrocławia; poza tym będą pokazy filmów podsumowujących sezon.

Przyjazd żużlowców z Leszna spodziewany jest około 23.30 i wtedy nasi medaliści pojawią się na scenie.

(Visited 19 times, 1 visits today)

4 myśli na temat “Unia vs. Falubaz – potem wielka feta w Zielonej Górze”

  1. Radio ma czat, ale nie korzysta. rano chłopaki fajnie to ogarniali ale teraz cisza, komuś się nie chce?

  2. naucz się pisać wieśniaku z Leszna, bo słoma ci na kilometr z butów wystaje, a jak skończysz ze dwie klasy podstawówki to wtedy porozmawiamy o żużlu!!!

Dodaj komentarz