Radiowieczór

Na antenie w tym tygodniu(3)

  • Wtorek20:00
  • Czwartek20:00
  • Piątek20:00
Wykaz audycji
Radiowieczór

Pasmo programowe, emitowane od poniedziałku do piątku na żywo między godziną 20,00 a 23,00. Audycja w pełni autorska, interaktywna, co należy szczególnie podkreślić, posiadająca stałe pozycje programu.
Czas antenowy uporządkowany jest wedle inwencji autorów prowadzących program, plus specjalnie na wieczór dobrana muzyka.

Tematyka z kręgu tzw. misji – poradnictwo i edukacja, kultura i rozrywka, czyli sprawy bytu, psychologii, stylu życia, zachowań społecznych, a także bieżących wydarzeń ze świata polityki, kultury i rozrywki.
Istnieją również, wypracowane przez poszczególnych autorów, pomysły i krótkie cykle autorskie wewnątrz całego bloku („Piosenki z pretekstem”, prezentacje nowości wydawniczych, dialogi satyryczne itp.)

W „Radiowieczorze” ukazują się wywiady z bardami, poetami oraz aktorami – wykonawcami polskiej piosenki literackiej.

Autorzy bloku reagują na wydarzenia w regionie, lub w kraju, umożliwiając słuchaczom telefoniczną wymianę opinii na żywo oraz w kontakt internetowy (czat włączony – www.zachod.pl).

„Żywy” kontakt ze słuchaczami pozwolił stworzyć nową jakość antenową, która w mało spotykany gdzie indziej sposób, umożliwiła współpracę z grupą stałych, aktywnych słuchaczy, bez których nie byłaby możliwa znaczna słuchalność „Radiowieczoru”.
Obecność wiernych słuchaczy przy programie i stały kontakt z nimi są wartością samą w sobie.
Przyczynia się do tego, obok proponowanych codziennie tematów, otwarty i swobodny styl moderowania bloku.

”Radiowieczór” prowadzą: Bogusława Patalas, Grażyna Walkowiak, Małgorzata Nabel – Dybaś i Krzysztof Rutkowski. Pasmo ilustrują muzycznie Andrzej Nawrocki i Grzegorz Bugaj.

Na dzisiejszy wieczór – tylko „Radiowieczór”!

(Visited 3 185 times, 1 visits today)

Wykaz audycji