Lubuska Szkoła Reportażu

Na antenie w tym tygodniu(1)

  • Niedziela09:00
Wykaz audycji
Głównym zadaniem reporterów publicznego radia jest tworzenie wartościowych pod względem tematu, przesłania i realizacji form dziennikarskich. Specyfika radia regionalnego sugeruje zwrócenie szczególnej uwagi na zjawiska i problemy występujące „tu i teraz”, a więc w regionie oraz tematy dające szansę głębszej refleksji i ukazania uniwersalnych wartości. Nawiązując do najlepszych tradycji realizacji tych idei przez dziennikarzy naszej stacji tworzymy i prezentujemy na radiowej antenie audycje oraz działamy na innych polach (internet, spotkania autorskie, konkursy i sesje dziennikarskie, wydawnictwa). Audycje po emisji na antenie Radia Zachód są dokumentowane na stronie internetowej przez zamieszczenie opisu tekstowego, aktywnych plików dźwiękowych z wybraną audycją, jej fragmentami i zapisem wypowiedzi słuchaczy po emisji oraz galerii zdjęć dotyczących tematu reportażu. Można również zamieścić swoją opinię na temat prezentowanej audycji w formie tekstowej (edytor na dole każdej zakładki).

Redakcją Reportażu kieruje Cezary Galek. Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów i życzymy wielu poruszających chwil spędzonych z radiowym reportażem.

Lubuska Szkoła Reportażu – Opisać Świat – cykl autorski Cezarego Galka w którym przedstawia reportaże artystyczne, społeczne i dokument radiowy. Audycje są prezentowane w trzech blokach: PREMIERA, REPORTAŻ NA BIS- audycje, które powstały w ciągu ostatnich kilku miesięcy i do których warto wrócić, ARCHIWUM LSR- powrót do ponadczasowych reportaży często nagrodzonych w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Audycja z telefonicznym i internetowym udziałem słuchaczy. Zapraszamy w niedzielę po 9.00

(Visited 1 087 times, 1 visits today)

Wykaz audycji