Czas na reportaż

Na antenie w tym tygodniu(1)

  • Środa18:00
Wykaz audycji
Czas na reportaż

Głównym zadaniem reporterów publicznego radia jest tworzenie wartościowych pod względem tematu, przesłania i realizacji form dziennikarskich. Specyfika radia regionalnego sugeruje zwrócenie szczególnej uwagi na zjawiska i problemy występujące „tu i teraz”, a więc w regionie oraz tematy dające szansę głębszej refleksji i ukazania uniwersalnych wartości. Nawiązując do najlepszych tradycji realizacji tych idei przez dziennikarzy naszej stacji tworzymy i prezentujemy na radiowej antenie audycje oraz działamy na innych polach (internet, spotkania autorskie, konkursy i sesje dziennikarskie, wydawnictwa). Audycje po emisji na antenie Radia Zachód są dokumentowane na stronie internetowej przez zamieszczenie opisu tekstowego, aktywnych plików dźwiękowych z wybraną audycją, jej fragmentami i zapisem wypowiedzi słuchaczy po emisji oraz galerii zdjęć dotyczących tematu reportażu. Można również zamieścić swoją opinię na temat prezentowanej audycji w formie tekstowej (edytor na dole każdej zakładki).

Redakcją Reportażu kieruje Cezary Galek. Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów i życzymy wielu poruszających chwil spędzonych z radiowym reportażem.

Czas na reportaż – magazyn reporterów radiowych w którym autorzy pokazują wyraziste ludzkie postawy, ciekawe zdarzenia i poruszającą ważne tematy społeczne. Audycja z telefonicznym i internetowym udziałem słuchaczy. Środa g.18.10

(Visited 2 228 times, 1 visits today)

Wykaz audycji