Program

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Muzyka
02:00
05:45

Muzyka
02:00
05:45

Muzyka
02:00
05:45

Muzyka
02:00
05:45

Muzyka
02:00
05:45

Muzyka
02:00
06:00
Muzyka
02:00
06:00
Radioporanek
06:00
09:00

Sportowy flesz
08:05
08:08

Poranny gość
08:15
08:25

Poranny gość
08:35
08:45
Radioporanek
06:00
09:00

Sportowy flesz
08:05
08:08

Poranny gość
08:15
08:25

Poranny gość
08:35
08:45
Radioporanek
06:00
09:00

Sportowy flesz
08:05
08:08

Poranny gość
08:15
08:25

Poranny gość
08:35
08:45
Radioporanek
06:00
09:00

Sportowy flesz
08:05
08:08

Poranny gość
08:15
08:27

Poranny gość
08:35
08:47
Radioporanek
06:00
09:00


Sportowy flesz
08:05
08:08

Poranny gość
Dariusz Jaworski, burmistrz Witnicy
08:15
08:25

Poranny gość
Waldemar Rusakiewicz, przewodniczący Zarządu Regionu Gorzowskiego NSZZ Solidarność
08:35
08:45
Radioporanek
06:00
09:00

Fakty i prawo
07:35
07:40




Konkurs
09:20
09:30

Moc kultury
09:45
09:50

Płyta tygodnia
11:55
12:00

Konkurs
09:20
09:30

Moc kultury
09:45
09:50


Płyta tygodnia
11:55
12:00

Konkurs
09:20
09:30

Moc kultury
09:45
09:50

Płyta tygodnia
11:55
12:00

Konkurs
09:20
09:30

Moc kultury
09:45
09:50

Płyta tygodnia
11:55
12:00

Konkurs
09:20
09:30

Moc kultury
09:45
09:50

Płyta tygodnia
11:55
12:00


Płyta tygodnia
13:55
14:00

Płyta tygodnia
13:55
14:00

Płyta tygodnia
13:55
14:00

Płyta tygodnia
13:55
14:00

Płyta tygodnia
13:55
14:00

Popołudniówka
15:00
18:00

Płyta tygodnia
15:55
16:00

Moc kultury
16:30
16:35
Popołudniówka
15:00
18:00

Płyta tygodnia
15:55
16:00

Moc kultury
16:30
16:35

Popołudniówka
15:00
18:00

Płyta tygodnia
15:55
16:00

Moc kultury
16:30
16:35
Popołudniówka
15:00
18:00

Płyta tygodnia
15:55
16:00

Moc kultury
16:30
16:35
Popołudniówka
15:00
18:00

Płyta tygodnia
15:55
16:00

Moc kultury
16:30
16:35

Muzyka i sport
17:00
20:00
Eureka
18:00
19:00
Muzyka i sport
18:00
21:00
Scena
19:00
20:00

Sportowy flesz
19:05
19:08
Scena
19:00
20:00

Sportowy flesz
19:05
19:08
Scena
19:00
20:00

Sportowy flesz
19:05
19:08
Scena
19:00
20:00

Sportowy flesz
19:05
19:08
Scena
19:00
20:00

Sportowy flesz
19:05
19:08

Strefa młodych
20:00
21:00
Radiowieczór
20:00
22:00
Radiowieczór
20:00
22:00
Radiowieczór
20:00
22:00
BPM
22:00
00:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No events available!